[]

Reddit'te hangi subreddit'ler hoşuma gider?

Türkiye ve gündem için sanırım /turkey ve /istanbul kanalları var.
başka neler var türkiye ya da türkçe ile ilgili olan? ingilizcem var ama türkçe içerikler daha hoşuma gidiyor.

yazılım, programcılık, özgün müzik, hayat-yaşam anahtar kelimelerine uygun hangi subreddit'leri takip edeyim?

 
Bu bahsettiğiniz konularda ben türkçe subreddite pek rastlamadım. TurkeyJerky var misal turkey subredditinde meme paylaşma engelini aşmak için.

Yazılım/programcılık ile alakası az da olsa r/programmerhumor a bayılırım.
  • quaker  (21.10.18 23:39:03) 
Bildiğim kadarıyla yok. Subredditler kendileri "meme paylaşma yasağı" koyabiliyor. Paylaşanı banliyorlar vs.
Buna göre subredditler takip etmek işe yarayabilir.

  • quaker  (21.10.18 23:56:17) 
saydıklarınla ilgili türkçe subreddit yok. meme engelleme konusunda ise multireddit tek çare diye biliyorum. hoş, eklediğin subreddit izin veriyorsa paylaşıma yine çıkar karşına.


  • smasdi  (22.10.18 00:40:00) 
on-off.


  • imelih  (22.10.18 04:21:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.