Islak görünümlü saç istiyorum

Merhaba,

Ben saçıma wax sürünce kirlenmiş, yağlanmış gibi bir görüntü oluşuyor. Ama bazı erkekler görüyorum kafaya bir kilo wax sürüp hem ıslak görünüm elde edip hem de tertemiz duruyorlar. Ben neden temiz ve ıslak görünümlü bir duruş yakalayamıyorum, saçım ince telli olduğu için mi?

8-10 çeşit wax al. Sırayla dene.

  • rastinon  (19.10.18 21:44:07)
normal jöle sür o zaman saçlarına. parlak gösterir.

  • komando kani var bende  (19.10.18 21:44:45)
Arkadaşım şunu kullanıyor: www.hepsiburada.com

Denedim ama bende onda durduğu gibi durmuyor :(
  • perfectum  (19.10.18 21:45:38)
Loreal'in krem jolesi var. bunu kullaniyorum ben. wax gibi yapis yapis olmuyor, jole/sprey gibi kazik gibi de olmuyor. hem temiz oluyor hem de kremli yapisi sayesinde yumusak ve parlak bir goruntu veriyor.

aha da bundan www.kozmetikcim.com

bu 6 numara eger saclari dikiyorsan ve sert olmasini istiyorsan bunun bir de 9 numarasi var. o daha sert tutuyor.
  • crucio  (19.10.18 21:50:43 ~ 21:51:53)
@crucio merhaba. hala daha kullanıyor musunuz acaba ürünü, memnun musunuz? ben de ıslak, nemli bir görünüm istiyorum da

  • lazylibra  (02.01.22 22:40:33)