Sahibinden'de ilan süresi dolması

Satılık araç ilanım vardı, ilan süresi doldu, ilanı tekrar yayına almak için illa para mı ödemek gerekiyor?

Tekrar yayına al dediğinde eski tarihinden devam edecek, yeni ilan girişi gibi olmayacak. Bu yüzden ilk sayfalarda çıkmaz çok satılan bir modelse.

İlan verirken süre sonunda otomatik yenilensin seçeneği seçtiysen yenilenir zaten.
  • John Bloor  (18.10.18 15:41:17)
@jhon bloor,
yenilenmiyor ve para ödeme seçenekleri çıkıyor sadece yayına al dediğimde.

  • veritaslibertas  (18.10.18 15:43:32)
Uzun süredir araç ilanı vermiyorum, ama diğer kategorideki ilanlar dediğim gibi oluyor. Hatta araç ilanı da eskiden oluyordu.

İlanı yayınla dediğinde karşına çıkan şunu al bunu al doping yap ekranını istemiyorum diyerek geçme seçeneği çıkmıyor mu?
  • John Bloor  (18.10.18 15:47:46)
yok çıkmıyor, direkt 30 60 90 günlük yenileme seçeneği çıkıyor ve seçeneklerden biri kendliğinden seçilmiş şekilde. devam dediğimde ödeme ekranına gidiyor. sanırım bunu kaldırmışlar araç satışı için. ben de senin dediğin gibi biliyordum çünkü, o yüzden şaşırdım olmayınca.

  • veritaslibertas  (18.10.18 15:50:06)
@John Bloor'un söylediği diğer kategoriler için geçerli. araç için 1 defa ücretsiz ilan verebiliyorsun sonrası ücretli.

  • nrmnm  (18.10.18 15:52:33)
araç için yılda bir defa ücretsiz ilan hakkınız var.

yardim.sahibinden.comç-Adet-Ücretsiz-İlan-Verebilirim-

farklı mail ve telefon ile yeni üyelik alabiliyorsanız ancak o şekilde ücretsiz olur.
  • elorelia  (18.10.18 16:14:11)