sandalye yeniliyorum

arkadaşlar sandalyemin bez kısmını değiştirdim.
demirleri siyah, sprey boya satılıyor ya onunla boyasam, boya sonra dökülür mü? vernik gerekir mi?
teşekkürler

valla genel olarak sprey boyaları tırnakla kazısan çıkıyor. ya 2 3 kat üst üste atıcan kurudukça ya da çok kaliteli bi marka alırsan olur.

bir de sandalye türevi şeyler genelde toz boya ile boyanır sonra fırınlanır.

bisikletler de böyle boyanır genel olarak.
  • killerbee  (17.10.18 15:45:08 ~ 15:45:34)
metali sprey boya tutmaz.

  • kablelvuku  (17.10.18 15:52:59)
Cadence marka boyay alıp boyayabilirsiniz.

  • veritaslibertas  (17.10.18 16:08:59)
Bauhaus'a gidip boya kisminda elemana sorun, onlar bilirler ona uygun boya varsa.

  • stavro  (17.10.18 17:26:07)
Cadence+1.
Ben boyadım çok memnunum. Instagramda dekotrend sayfasına bakabilirsiniz.

  • şubatsonrası  (17.10.18 17:27:46)
Ne kadara mal oluyo?

  • Delay Fuze  (17.10.18 18:15:45)
@delay fuze, ben ikeadan kumaş aldım, zımba makinası aldım 150 lira falan tuttu.

  • durgunfoton  (17.10.18 21:08:44)
cadance tarzı multi purpose boyalar benim kullanım amacıma çok ters. bu cadance markası falan hobi işleri için.

cadance atarsan ikinci katı sürmeden önce 3 gün ile 7 gün arası beklemen gerekiyor boya çeşidine göre.

madem öyle cadance falan uğraşıcan git mat siyah endüstriyel boya al. belki hammertone alırsın. endüstriyel boyaların özelliği diğer boyalara göre çok hızlı kuruması.
hammertone dediğim bu, boyarsın sonra böyle desenli desenli olur.
www.google.com

sür 20 dakkada kurur 24 saatte kemikleşir. ömrü billah da çıkmaz, eğer boya tiner karışımını iyi yapıpı güzel bir boya fırçasıyla hızlıca boyarsan fırça izi de kalmaz.

urun.gittigidiyor.com

KURUMA SÜRESi ( 20 ºC, % 65 NEM )

Dokunma Kuruma: 15 - 30 dakika, Sert Kuruma: 3 saat, Tam kuruma : 24 saat

30 dakka sonra eline bulaşmaz boya ama parmak izi kalacak kadar yumuşaktır, 3 saat sonra parmak izi de kalmaz boya iyice sertleşmeye başlar, 24 saat sonra ise kemikleşir tam kurur ve sertleşir.
  • killerbee  (18.10.18 02:21:14 ~ 02:28:22)