Size de oluyor mu?

Başımı omzuna yaslayayım, beraber aynı şarkıyı mırıldanalım, soğuk havada üşüyerek kahve içelim karşılıklı, gülelim, sevdiğimiz şarkılar olsun beraber dinleyelim, gece yürüyüşe çıkalım sokak lambalarının altında, aynı kitapta yıllar önce karşılaşmış olalım, ruh ikizi değil ama aynı ruhun farklı bedenlerdeki parçası gibi hissedelim, 'bir tek o olsun bana bir şey olmaz' diye kafa tutalım hayatın getirdiklerine...

Bu söylediklerimi ya da benzer şeyleri kız erkek hiç farketmeksizin siz de hissediyor musunuz?

Evet sanki uzaktan lisede kalmış ilk aşk heyecanı gibi bunlar, hatta yaş ilerleyince insan daha da uzaklaşıyor gibi. Fakat ben bazen çok kaptırıyorum kendimi bu hisse. Sanki bir parçam eksik gibi geliyor. Umudum zerre yok tabi. Sadece hayalperest yanımı susturamıyorum. Çok mu hayal kuruyorum? Ya da bu eksik parça mevzusu kendi kendime yetemeyişimden mi? Yahut bir tür gerçeklikten kaçış vasıtası mı bu hayaller? Ne düşünüyorsunuz hadi muhabbet edelim

Yoo olmuyor. Çok fazla film izlemeyin

  • catch the arrow  (07.10.18 20:32:36)
Bende olmuyor abi oyle seyler.

  • stavro  (07.10.18 20:40:08)
Ben bu hafta sonu şey oldum ya. Hafta sonu ev alışverişine çıkacağım biri olsa. Ne bileyim gitsek domestos neyin alsak market arabamızı doldursak. bir sonraki hafta sonu için şuraya gidelim mi diye plan yapsak. Falan saçma şeyler.

  • sen gibi  (07.10.18 20:40:49)
Hiç olmuyor.

  • sopiro  (07.10.18 20:41:58)
Oluyor elbette. Saçma bir hayal olarak görmüyorum fakat hayatın giderek daha hızlı bir hal alması ve sosyal ilişkilerin giderek yozlaşması, bu ihtimali zorlaştırıyor.

  • biravekahve  (07.10.18 20:42:27)
hissediyorum, hissettim; karşılıklıydı; ama hayatın getirdikleri alt etti.

  • amabunuyapmayacaktin  (07.10.18 20:42:38)
oluyor evet ama sadece hayal :(

  • tabirimekruh  (07.10.18 20:50:50)
Senin yazını okuyunca bi an oldu. Güzel yazmışsın.

Bazen böyle birini bulur, sonra da kaybedersin. İnşallah bulan kimse kaybetmez.
  • Delay Fuze  (07.10.18 20:52:32)
hayat hayallerle yaşanmıyor. ilişkiler hayallerle başlamıyor.

denk geliyor, oluyor.

o ruh yoksa, o kafa yoksa zaten bahsettiğin şeyler yaşanmıyor. yaşanamıyor.
  • MaNOfTheYear  (07.10.18 20:57:23)
Kendimi kopyalayip karsima koysam gene de boyle hissetmem

(bkz: hatunla çiçekçi önünden geçerken oluşan odunsu his)
  • crown  (07.10.18 20:58:28)
Ozur dilerim ama boyle seylerin 12 yasinda bitmesi gerekiyordu.

  • Deathrow  (07.10.18 21:05:40)
romantik komedi filmlerini hiç sevmem.

  • Neill  (07.10.18 21:41:26)
Bana da oluyor, eksikliğini hissediyorum bazen.

  • mya  (07.10.18 22:16:48)
Burası duygusuz insan dolmuş.:(

  • datnet  (07.10.18 22:21:45)
olmadıkça hayal olması mümkün olmayan bir hale evriliyor. yani hayal gerçekten uzaklaştıran bir şey bu konuda da başka konularda da. şöyle düşünürsen belki daha içinden çıkılır hale gelir, "ben böyle olsun istiyordum niye olmuyor olamaz mı" değil "ben kendime bunu layık görüyorum, ama olmaması benimle ilgili bir şeyi değiştirmez."

  • dafaiss  (08.10.18 00:26:04)
Sadece rüyamda oluyor sabah uyanınca yalan diye çok üzülüyorum :(

  • biohazardous  (08.10.18 00:27:34)
Hayir boyle bir sey hissetmiyorum fakat bazen birisiyle 10 yildir birlikteymisiz gibi bir frekans yakaliyorum, o an cok enteresan geliyor.

  • perfectum  (08.10.18 05:18:26)
Oo olmaz olur mu ya... oluyor..

  • xdenizx  (08.10.18 15:24:50)