Acı yemek ama tatlı tatlı çıkarmak

Mümkün müdür? Acı yemeyi çok seviyorum ama ertesi sabah işkence çekmek istemiyorum. Bunun bir yolu var mı?

Convert edebilecek bi tesisat varsa neden olmasın

  • Delay Fuze  (07.10.18 17:59:30)
yedikten sonra kusabilirsin, ya da çiğne ama yutma; tükür.

  • washe  (07.10.18 18:04:14)
düzgün bir acı bulursan sıkıntı olmuyor.

  • sutlu nescafe  (07.10.18 18:05:32)
Talcid cignesen ise yarar mi acaba?

  • stavro  (07.10.18 18:29:03)
bilimsel bir dayanagi var mi bilmiyorum ama sunu farkettim aci yedikten sonra ne kadar gec tuvalete gidersem o kadar kolay oluyor cikarmasi. o yuzden aci yemeden once tuvalete gidersen ertesi gunu muhtemelen pas gecersin, bir sonraki gune de birsey kalmaz kolayca cikar.

  • crucio  (07.10.18 18:42:35)
belki yediğin içtiğinin kalanı ile ilgilidir. benim hiç başıma gelmedi ondan böyle düşündüm. bir de acı derken pulbiber mi, acılı yemekler mi, turşu biber mi... bu da önemli, yani bunu yazarsan ben vermesem de net bir cevap gelebilir diye diyorum.

  • dafaiss  (07.10.18 23:49:30 ~ 23:50:00)
yok ya bir yolu yok kesinlikle allağın belası şeyin. hayır bi de çıkarmak olsa tek dert neyse, çıkmıyor ki meret bir anda komple. önce bir ağrı yapıyor karın bölgesinde kıvrandırıyor sonra 2-3 defa tuvalete götürtüyor falan da anca öyle. su, soda, yoğurt, ayran hiçbiri çare değil. yalnızzzzzzzzzzzz, bir şey fark ettim ki mesela bende pul biber kesinlikle çok daha fazla acı yapıyor. acı biber turşusu falan hiçbir şey yapmıyor neredeyse.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (07.10.18 23:52:09)
yediğim şey hiç fark etmiyor. dürümcüdeki acı turşu biber, acılı yemek, çiğ köfte, pul biber, kırmızı biber hepsi aynı. daha yiyip de ertesi gün acı çekmediğim acıyı bulamadım.

yoğurt falan da fayda etmiyor. işbu duyuruyu açmama neden olan şey zaten pazardan aldığım ve özenle kuruttuğum zehir gibi kırmızı biberlerden yaptığım "atom" isimli yoğurtlu meze. doğrudan yoğurda katıp yedim zaten, yok aynı.
  • kibritsuyu  (08.10.18 09:48:24)
defne tohumu ezin havanda üç tane suyla yutun.

  • for day to break  (08.10.18 09:52:15)