Kulak, burun kıllarınızı nasıl alıyorsunuz?

Beğenip de memnun kaldığınız tıraş aleti var mı?

Solingen sivri makas ile aliyorum. Kizlarin kullandigi makas.

  • stavro  (03.10.18 10:50:47)
Açıkçası birkaç traş makinesi denedim fakat burunda pek fark etmiyor. Pillisinden şarjlısına. Hiç fark etmiyor.

  • kablelvuku  (03.10.18 10:55:16)
Uzun bir süredir bunu kullanıyorum. Çok memnunum.

images.philips.com
  • iwasbornonamountainside  (03.10.18 11:04:27)
rossman'dan almıştım 15 tl'ye filan.
kulağı da burnu da onla alıyorum.
bir sıkıntısını görmedim.
  • teritori  (03.10.18 11:08:55)
Şunları lazerle aldirsak kaça patlar acab?

  • herhaltibiliyoring  (03.10.18 11:17:00)
30'a 5 kaldığını hatırlattığınız için hepinizden nefret ediyorum.

Berberler yakarak temizliyor bir de gördüğüm kadarıyla ama sağlığa zararlı bir uygulama gibi gözüküyor.
  • farabi  (03.10.18 12:16:42)
teritori +1 ben de onu kullanıyorum çok iyi

  • Harnold  (03.10.18 13:19:39)
berber hallediyor ağda ile. burun için en temiz yöntem ağda. erkeğim bu arada :)

  • prasinos  (03.10.18 13:46:07)
benim berber hallediyor.
ispirtoyla.

  • pangea  (03.10.18 16:54:09)
Haftada bir bu soruluyor her defasında aynı şeyi düşünüyorum ama bu sefer dayanamayıp yazacağım.

Burun kıllarını berber makasla alıyor bi dakikada. Kulaklarımda kıl yok aldırmadım ama onun da böyle bi çözümü muhtemelen vardır. Yakma ve ağda gibi manyakça çözümlere de hiç gerek yok yahu niye yakalım kılları.

Bu olayın bu kadar büyütülmesi tuhaf geliyor, makas ya da ufak makine zaten berberde var, iki haftada bir berbere gitsen zaten o süre zarfında burun kılları ne kadar uzayacak. Alır hemen, evde makine alanlar ne sıklıkla burun kıllarınızı kesiyorsunuz ki?
  • nundu  (03.10.18 17:39:23)