[]

sığınma cebi nasıl bir şey görselle anlatabilir misiniz?

google'a baktım ama bir şey bulamadım anlamadım.

sürekli kaza olan kontrolsüz kavşak için şikayet ve talepte bulunmuştum, geri dönüş olarak "güvenli depolama alanı yaratmak için sola ve u dönüşler için sığınma cebi yapılması uygun görülmüştür" şeklinde bir cevap geldi.

kafamda oturtamadım da nasıl bir şey yapılacak bi el atarsanız sevinirim.

 
Bilmem İstanbul'da mısınız ama Barbaros Bulvarı'ndan aşağı inerken yukarı doğru u dönüşü yapabildiğiniz bir yer var otobüs duraklarının orada. Sol şerit genişliyor ve orada bekliyorsunuz. Sağdan devam ediyor araçlar. İşte sığınma cebi o sanıyorum.


  • monogram  (28.09.18 15:32:01) 
değilim ama maps'ten bi bakayım ^^


  • jugador  (28.09.18 15:35:03) 
trafik cebi tabelası yaz anlarsın.

edit: www.yolbutonlari.com
  • datnet  (28.09.18 15:37:06 ~ 16:23:33) 
Tam şurası:

www.google.com!3m6!1e1!3m4!1sGv_fn06LfGCS8yeJm03p0A!2e0!7i13312!8i6656

Dışarıda kalan kısmı da yapıştırın adres çubuğuna
  • monogram  (28.09.18 15:38:39 ~ 15:40:05) 
Orta refuj var ya hani bi kaldırım var ortada bulvarda yolu ayıran. O işte u dönüşe gelirken inceliyor demek istiyorlar.


  • bos gezenin bos ustasi  (28.09.18 18:22:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.