Adana otogardan havalimanina nasil giderim?

Arkadaslar sabah 6gibi otogar'a gelmis olacagim. Oradan havalimanina nasil gidebulirim?

Büyük otogarın ordan çarşıya giden dolmuşa bin, çarşıdan da havaalanına giden dolmuşa bin.

Doğrudan ordan geçen otobüs/dolmuş vs var mı bilmiyorum ama orda sor mutlaka.

Taksiyle 25-30 tl yazar sanırım. Aslında yakın yerler daha ucuz da olabilir. Bilemedim.
  • turuncu tonlarda  (28.09.18 01:04:25)
Tesekkur ederim. 25-30tl civarindaysa 2vesait yapmaya degmez sanirim. Genelde havalimanlari sehrin disinda olur Adana'da sehir merkezinde sanirim.

  • sabor  (28.09.18 01:07:44)
Aynen merkezde ya, normalde 25-30 bile tutmaz da adanada taksi pahalı mıdır nedir anlamadım, 2 adım yol götürüp çok para alıyolar. Sen yine de binmeden sor, ne kadar yazar falan diye.

  • turuncu tonlarda  (28.09.18 01:13:07)
Otogardan otobüs var önünde indiriyor. Numarasını hatırlayamadım yalnız birkaç tane vardı. Diğer seçenek, otogarın çıkışında karşıya geç Barkal dolmuşları var trafik şube de inicem dersin ordan 1km den az yürüme mesafesinde.

  • Uncle Sam  (28.09.18 01:28:51)
Otogardan her firmanın şehir merkezine servisi var Adana'da. O servis havaalanına yakın yerde E5'te indirir seni söylersen. Ordan 500-600 metre ötede havaalanına giriş.

  • bos gezenin bos ustasi  (28.09.18 06:46:10)
@bos gezenin bos ustasi +1

  • joooper  (28.09.18 09:32:22)
1 ay önce taksiyle 21 tl yazmıştı 25 tl vermiştim. bilgi olarak dursun.

  • esmer  (28.09.18 10:13:23 ~ 10:15:26)