[]

ingilizce ders kitaplarını nerede bulabilirim?

-Grammar Practice Pre-Intermediate (helbling languages)
goo.gl

akmar, beyazıt ve cağaloğlunda her yere sordum ama bu kitabı hiç bir yerde bulamadım. aynı kitabın elemantary olanı var bir kaç yerde ama pre-int internette bile çıkmıyor. ayrıca şunları da arıyorum:

-Sherlock: The Sign of Three (scholastic)
d3ddkgxe55ca6c.cloudfront.net
-William Shakespeare (oxford bookworms) -> bu e-book olarak var bir kaç yerde ama hard copy lazım.
images-na.ssl-images-amazon.com
-About Time (scholastic)
d3ddkgxe55ca6c.cloudfront.net

eskiden akmar'a girer ne arıyorsak alır çıkardık. şimdi okullar üzerinden yapılır olmuş bu işler ama okula para kazandırmak istemiyorum açıkçası. nasıl çözebiliriz?

 
Sahaflar.


  • perfectum  (27.09.18 00:03:30) 
Taksim-Aslihan pasajina da bak


  • byburock  (27.09.18 00:20:17) 
Orijinal mi arıyorsunuz illa?


  • mor.inek  (27.09.18 00:40:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.