Asurede kurt

O kadar ugrasmama ragmen muhtemelen kuru incirin birinden kurt cikmis. Kaselere koyarken farkettim. Midem agzima geldi. Bir kazan asure simdi cope gidecek... yazik, israf. Dokmemek yerine ne yapabilirim? Yiyebilecegimi sanmiyorum.

aklıma gelen en mantıklı şey hayvanlara vermen ama emin değilim. yerinde olsam dökerdim hassasiyetin çok güzel lakin böyle durumlarda israf sayılmaz :)

  • noraliya  (24.09.18 17:56:04)
abi bir şey olmaz ondan ya, zaten pişmiş gitmiş, ayır o kısmını ye gitsin. ya da millete dağıt yesin.

  • giovanne  (24.09.18 17:57:09)
biri aşure gönderse ve içinden kurt çıksa, kurtu kenara alır yemeye devam ederdim.

  • elorelia  (24.09.18 17:57:33)
ben yerim, gönder.

  • orijinal nick bulamadim  (24.09.18 18:02:20)
Elo +1.

Kurt dediğin hayvan meyveyle beslenen ufacık bir şey. Pis değil ki.
  • yirmisantim  (24.09.18 18:12:01)
Sanirim bi kaba koyup bahceye birakacagim. Kuslar falan yer :s tesekkurler.

  • nax  (24.09.18 18:16:59)
yav yenir o, neler yemedik ki. letgo'ya koy, durumdan bahset içinden kurt çıktı diye, ücretsiz ver gelenlere asdfg.

  • icim urperiyor  (24.09.18 18:19:13)
yenmeyecek bir şey değil +1
Komşuya dağıt.

  • Bruce  (24.09.18 18:25:26)
yolla yiyelim
lokasyon istanbul

  • basond  (24.09.18 18:27:05)
İçine bol miktarda kuruyemiş koyduysan ye, yedir. Baklagilden oluşuyorsa dök gitsin.

  • diffarentiationation  (24.09.18 18:30:52)
merhaba naxcigim, kurttan bir sey olmaz yahu. ince bagirsagimizdaki bizimle beraber yasayan kurtlardan haberin yok herhalde. cin taraflari da kurtlari kizartip cerez niyetine catir catir yiyiyor. yani sagliga zararli oldugunu dusunmuyorum. tabii bu demek degildir ki artik kurt kizartmasi yiyelim, yanlislikla gormeden etmeden karsimiza cikarsa da pek bi zarari yok. sakin olmak gerekir.

  • Leonardo~Da~Vinci  (24.09.18 19:24:22)
sanki hiç kurt yemedin mi hayatında? şimdiye kadar farkinda olmadan defalarca kurt yemişsindir. neticede DDT degil. ha inek eti, ha kurt eti :D farkı, birisi mideni bulandiriyor.

içmek içine sinmiyorsa başkasina da verme. kuşlarin yiyebilecegi bir yere birak. çok severler yumuşak yemiş sonuçta.
  • tabudeviren  (24.09.18 19:43:05)
Kung-fu ile kurdu kafandan silebilirsin.

  • stavro  (24.09.18 19:49:24 ~ 19:49:39)
burada yazılanlara kulak asmamanı öneririm.
mikrop yuvası o.
gereksiz bir tasarruf, canından edebilir seni. demedi deme.
ölmeden önce son aklına gelenlerin buradaki yazanlar olmasını istemniyorsan yememeni öneririm.
ha dersen ki, amaaaan ha şimdi ha sonra. ona da saygı duyarım bi yerde.
  • pangea  (24.09.18 22:00:49)
Valla doktuysen yazik olmus cunku meyve kurtlari midenin asitli ortaminda yasayamazlar. Yani bisi olmazdi.. Dikkat etmen gereken kurtlar hayvanlardan ya da insanlardan gecenler.

  • superfluid  (25.09.18 00:33:13)