[]

İncirli Ethica Hastanesi Hakkındaki Fikirleriniz?

Ciddi bir ameliyat geçirmek üzereyim. İnternette bu hastane hakkında çok iyi şeyler okumadım, görmedim.. Bu hastane hakkında bilgiye, deneyime sahip olan arkadaşlar var mı?
 
selam, o hastanede burundan tamer köseye ameliyat oldum. doktoru tavsiye etmem, ama hastane odam falan rahattı otel seviyesindeydi.


  • egokalp  (24.09.18 17:45:15) 
Ben endoskopiye girdim. Hic tavsiye etmem. Verdikleri ilac etkiledi, sallapati yapiyorlar, sonra bi daha yaptirmak zorunda kaldim ikinci doktor da bu ne boyle dedi.
Ben tavsiye etmiyorum cok ticarerhane

  • bradshaw  (24.09.18 17:56:10) 
ben ufak tefek konroller için sürekli oraya giderim bir sıkıntı yaşamadım büyük ameliyat vs için giden birisi hiç olmadı etrafımda.


  • basond  (24.09.18 18:13:24) 
ben bizzat çalıştım orada. pislik yuvası. sakın gitme, hele de ciddi bir ameliyat için... kesin enfeksiyon kaparsın.


  • nolmus yani  (24.09.18 19:04:32) 
yahu 2 farklı hastaneden o ameliyat için fiyat aldım. biri 30bin çekiyor, burası 6küsür. Anlamıyorum burası mı çok ucuz yoksa diğer hastane mi aşırı pahalı...


  • silah taciri  (25.09.18 11:34:10 ~ 11:34:43) 
sgk ile anlaşmaları farklı şekillerdedir. başka hastanelere bakın ya da üniden almaya çalışın


  • nolmus yani  (26.09.18 23:48:54) 
Hastane degil, operasyonu yapacak cerrah onemlidir.


  • perfectum  (26.09.18 23:51:38) 
@nolmus yani çalıştığım kurumdan kendi özel sağlık sigortam var. sgk'ya tabi değilim ve çalıştığım kurumla bu hastane anlaşmalı

@perfectum operasyonu işinin ehli bir profesör gerçekleştirecek. Diğer hastalara da ilgili ameliyatı yaptığı hastanelerden burası..
  • silah taciri  (27.09.18 00:11:57) 
@silah taciri O zaman sikinti yok, emin ellerdesin demektir.


  • perfectum  (27.09.18 00:40:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.