[]

halı yıkamalı su filtreli elektrik süpürgesi

ya arkadaşlar bunlardan artık üretilmiyor mu yoksa ben arama sonuçlarına şaşı mı bakıyorum anlamadım. bizim makine ömrünü tamamladı gibi. yenisini alıcaz ama ya sadece halı yıkama makinesi var ya elektrik süpürgesi. süpürgenin toz torbalı olması söz konusu değil bizim için. hem su filtreli süpürge hem de halı yıkama fonksiyonunu icra edeni yok mu yav bunların ?
 
Var
İhlasın ama 4,5 bin k galiba

  • benaslindayohum  (23.09.18 13:27:30) 
Rainbow bu işi yapıyordu sanırım ama oldukça pahalıdır muhtemelen.


  • camdan bakinca gordugun adam  (23.09.18 13:34:00) 
Bizde İhlas marka var 10 yıldır kullanıyoruz. Sene başı yeni modelini aldık 2500-3000 TL arası bir şeydi sanırım. Gerçekten başka bir seviye. Tabi şimdi fiyatlar baya artmıştır.

Edit: Bundan, urun.gittigidiyor.com
  • lana del rey  (23.09.18 14:01:38 ~ 14:03:55) 
Teyzemde Rainbow var. İnanılmaz memnun, halı yıkama aparatı da var.


  • mortingensitrayzee  (23.09.18 14:54:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.