oyun tavsiye

Değişiklik yapıp bu sefer de oyun tavsiyesi isteyeyim dedim.

7 yaşında PC. İşlemci i5 2430 2.4 ghz, gpu GTX540M. Ram 6 gb. Özellikleri görünce liste bayağı daralmış olur zaten.

En aradığım şey, güzel bir hikayesinin olması, sürükleyici olması ve çok ağır ilerlememesi. Yani temposunun da olması.

Tür olarak rpg ilk tercihim tabii ama diğer türlerden de olur pekala.

Bi' buldurun ya, canım çok sıkılıyor. Oyun oynamak istiyorum, oynayacak bir şey bulamıyorum.

oynamadıysan soma

  • hasmetizm 2046  (22.09.18 13:25:40)
observer da olabilir. oynamadım ama çok beğenildiğini biliyorum

  • hasmetizm 2046  (22.09.18 13:26:30)
fallout new vegas, alpha protocol, l.a. noire, to the moon ve son olarak vampire:the masquerade-bloodlines.

hepsi iyi oyunlardır, değerli oyunlardır. oyun seçemezsen tavsiyem sonuncusundan başlaman.
  • smasdi  (22.09.18 13:46:58)
Ben yine yeniden "The Witcher III: Wild Hunt" diyorum. Bu oyunu önermekten bıkmıyorum.

  • gonion  (22.09.18 13:58:46)
Mass effect 2 Türkçe yama ile.Tavsiyemdir.

  • jamal_vs_jason  (22.09.18 14:30:05)
Bioshock serisi (ben hikayesini çok seviyorum.)

Portal 2
  • nhk ni youkosu  (22.09.18 14:40:58)
Assassin’s Creed serisini 4 e kadar oynayabilirsin galiba. hemen hemen aynı özelliklere sahip bilgisayarlarımız ben 4 e kadar oynayabildim. oyunun hikayesi çok güzel eğer ingilizce konusunda sıkıntılı isen internette bolca altyazı mevcut altyazılı oynamanı tavsiye ederim.

  • belkider  (22.09.18 14:54:38)
Soma +1

SpecOps The Line diyorum. Mindfucklardan mindfuck beğeniyorsun o derece. Her saniye gittikçe artan tempo ve derinleşen ve seni içine hapseden, yaptığın seçimleri yüzüne vuran bir senaryoya sahip. Bir savaş oyunundan çok daha fazlası.

Rpg olarak da Dragon' s Dogma Dark Arisen diyorum. " Skyrim ve Witcher evlense ancak Dragon' s Dogma gibi bir çocukları olurdu." diyorlar.

Fps- Rpg türündeyse Borderlands serisi diyorum ama belli bir süre sonra sıkılma ihtimalin var.
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (22.09.18 15:25:16)
divinity original sin 2
dehşetengiz bir oyun.
muhteşem bir hikayesi var.
oynadığım en iyi rpg diyebil,irm.
  • pangea  (22.09.18 18:02:43)