[]

better call saul sorusu (çok da spoiler değil)

---------------belki de spoilerdir............................................................................................................................................................................
şu son sezon 5. bölümdeki kontörlü telefon olayı nedir. neden bu kadar rağbet görüyor. bizimkinin burdaki karı nedir. satış fiyatının üstünde mi satıyor nedir? 
sürümden kazanıyor ve üründen haberi olmayanları haberdar ediyor. satış fiyatının üstünde de satıyor olabilir


  • washe  (19.09.18 21:35:22) 
3. sezondayım aman diyorum aman :)


  • Aşk Adamı  (19.09.18 22:19:51) 
Bildiğin hazır kart telefon. Hattı almak için kişisel bilgi lerini vermiyorsun. Hattın bir sahibi yok.


  • Depik  (20.09.18 08:04:29) 
Olaya bizimkinin buradan kârı ne diye bakma. Burda vurgulanmak istenen Jimmy'nin bakış açısı.. Haftada 1 tane müşterinin geldiği, satış yapmanın imkansız olduğu bir mağazada çalışıyor. Elinde satış potansiyeli olan bir ürün var, ilk önce bu ürünün potansiyel müşteri kitlesini analiz ediyor. Bunu kim kullanır, kim gizliliğe ihtiyaç duyar? Ona göre kitlesini belirleyip kendi pazarlama becerisini de konuşturarak ürünleri satıyor. Elbette para da kazanıyor, belki de mağaza fiyatından biraz daha pahalıya satıyordur.


  • battal gemalmaz  (20.09.18 08:22:43 ~ 08:33:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.