ilk defa kordonda koşacağım

koşu çantası takacağım mecbur eşya falan için, müzik alayım mı yanıma kablosuz kulaklık var. yoksa gereksiz mi. moralim bozuk stress atmaya ihtiyacım var. kondisyonum fena değil koşarım rahat.

kordonda birkaç defa denedim ama yayıla yayıla yürüyüş yolunda gezen yayalardan, aniden koşuveren çocuklardan falan rahat edemedim ben. fuar alanı diyorum, naçizane. bayılıyorum orda yürümeye, ağaçlar, serinlik, bir sürü spor yapan insan. ben müzikle yürüyünce daha rahat stres atıyorum, müziğe odaklandığım için diğer konuları daha kolay çıkarabiliyorum zihnimden.

  • Phoebe  (17.09.18 16:32:44)
Havalar serinlemeden kordon tatsızlıktan ibaret, bisiklet yolu da koşulacak yol da hatta toprak yol da saatte 3 km ile yürüyen yayalar tarafından işgal edilmiş vaziyette. Fuar için +1 diyorum.

  • hedep  (17.09.18 16:37:55)
fuar +1

  • veritaslibertas  (17.09.18 16:48:06)
Fuardayız +1

  • oguz altun  (17.09.18 17:28:47)
Kesinlikle fuar orada koşan biri olarak akşamları tam koşmalık/

  • murtiii  (18.09.18 02:42:15)