Eczacı kız beni kütletmek mi istiyor?

Selam, dün soğuk algınlığı için ilaç almaya gittim mahallede bir eczaneye. Birkaç kez daha önceden de gitmiştim. Neyse dün ilaçları aldım eve geldim. 10 dk. geçti geçmedi, whatsapp'tan mesaj geldi. Sen bizim ecz. gelen datnet misin?diye. Ben de profil fotoğrafına bakınca tanıdım. Neyse nereden tanıdığını vs sordum. Kız beni bence geçiştirdi. Saçma bir uygulamadan tanıştık dedi ama öyle olsa unutmam. Daha doğrusu tanıştığım hiçbir kızı unutmam. Ne tinder ne benzeri bir uygulama kullanmam aslında, nasılsa tutar diye salladı. Eczane otomasyonundan aldı galiba numaramı. Reçeteyle gidince numara da istiyorlar çünkü. Dünden beri hala yazıyor, nasıl oldun vs. diye. Burası olayın özü soru başlıkta.

yani buraya yazman bile abes kız açıkça cristiano ronaldo deparı atmış sana

  • basond  (16.09.18 20:37:35)
ilaçlar bedavaya gelecek hala konuşuyorsun. Bir aspirin olmuş 20 lira.

kütlet datnet.
  • binder dandet  (16.09.18 20:38:47)
püüü gelmiş bi de duyuru açmış soruyor.

  • false pretension  (16.09.18 20:39:52)
Arkadaşlar içeri girdiğimde nurofen'i sıvazlıyprdu. Emin olmak istedim.

  • datnet  (16.09.18 20:40:56)
beyler haftaya sevişiyorum olarak değiştirirsen başlığı sevinirim. bunun soruluk bir yanı yok.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.09.18 20:46:34)
Sorman hata kardes kiz calim ata ata gelmis ortayi acmis sen negredo gibi topa bakiyosun

  • Boris  (16.09.18 20:46:45)
buna koşmak dememiz yanlış olur, kız baya baya spawn olmuş yanına,

eğer kız hoşuna gittiyse boş geçme, devam et :))
  • pianist  (16.09.18 20:51:01)
Aga yanlış açmışın soru değil duyuru bu resmen kalp değil ünlem olmalı orda :D Hatun hatun değil Ussain Bolt maşallah :D

  • farabi  (16.09.18 20:52:41)
Neyini soruyorsun olm daldir kasigi.

  • stavro  (16.09.18 21:52:09)
kız seninle sevişmek istiyor yav he he sonra da duyuru açarsın 'bu kızın derdi ne telefonumu açmıyor ya da eve çağırdı ama beraber olmadı vs vs'

belki kız sadece flört etmek istiyor, belki koca arıyor, hesabını ödetecek enayi arıyor, arar da arar kadın milletinin beyni sizin gibi çalışmıyor anlayamadınız gitti
  • hopp  (16.09.18 22:15:19)
Kadına yapıldığında taciz olan şey, erkeklere yapıldığında dalgayla krışık hadi yine iyisin oluyor?
Bence kızın yaptığı yanlış hoşlanmadınsa kestir at.

  • fasulyek  (16.09.18 22:28:25)
kadinla erkek bir mi..

  • stavro  (16.09.18 22:38:47 ~ 22:42:28)
şu olayda roller değişse min 500 rezalet entrysi vardı.

  • ya ben lan neyse  (16.09.18 22:41:47)
O kız büyük ihtimalle kalfa yalnız.

  • ms brownstone  (16.09.18 22:49:28)
Kütlet datnet +1

Vay be. Onca yıllık zamparalık kariyerimde bir tane bana böyle koşan kadın olmadı. Tebrikler.

Ciddiyim ha, dalga geçmiyorum.
  • yirmisantim  (16.09.18 22:53:34)
arkadaşlar ben zaten kızın niyetinin ne olduğunu anlayacak yaşta ve tecrübedeyim. 2 gündür evden çıkmadım hastayım diye. canım sohbet istedi, geyik istedi açtım duyuruyu. rahat olun ya bu kadar gerilmeyin. yapın geyiğinizi çekin gidin herkese yetecek kadar tik var. :D

edit: ayrıca kız ortalamanın üstünde, hoş yani. :D
  • datnet  (16.09.18 22:55:41 ~ 23:14:29)
Bunlar nasil tabirler hahaha ss aliyorum.

Bu arada hopp hakli. Muhtemelen kiz bu soruyu ve cevaplari gorse senden sogurdu
  • perfectum  (17.09.18 02:48:18 ~ 02:50:16)
öküze bak, numarasını almış, arıyor.

sen önce ona ufak bir uyarı ver bence ondan sonra karşılıklı çekirdekleriniz çitler, belleri kütletirsiniz.

çalıştığı yeri altın rehber gibi kullanıp o piti piti seç beğen taciz et?gerçi mütecaviz şirket reklamları çağında sapık pet mini dişi tazmanya canavarı edinilebilir nolcek.hrelelörölöağğrololööö döne döne kütletir bwahahaha
  • godoşu beklerken  (17.09.18 06:42:33)
Kızın yaptığı korkutucu bir şey olmuş. Yanlış bence de. Başka bir yol bulması gerekiyordu tanışmak için, bu kadar çabuk böyle kişisel alana paldır küldür girmek olmamış bence.
Çok ilginiz yoksa yanlış yaptığını belirterek kestirip atın bence.
Nasıl bir dünyada yaşıyoruz ki, ilgi, aşk meşk, cinsellik her şeyi mübah hale getiriyor sanki de "Ama kadınsa olur", "ama iyi niyetle yapmış" vs diye düşünelim. Yanlış yanlıştır.

Edit: Kadının tanışmak için bir hamle yapması medeni cesaret olarak algılanabilir. O kısma bir itirazım yok, o yüzden "başka bir yol bulması gerekirdi" dedim ben. Birinin telefon numarasının size ulaşılabilir olmasını, o kişiyi istediğinizde arayabileceğiniz veya onun onayı olmadan kullanabileceğiniz bir özgürlük olarak almak erkekte de kadında da yanlıştır diye düşünüyorum ben.
  • sopiro  (17.09.18 11:08:29 ~ 12:15:22)
Erkegin yapmasiyla kadinin yapmasinin bir olmadigini sanki bilmiyorsunuz anasini satim.
Gercek disi yorum yapmayin yav bu kadar, gercekci olun biraz:)

  • stavro  (17.09.18 11:24:57)
kütlet.net

edit: böbrek.avi de olabilir. sonra seni avseq01.datnet dosyalarında görmeyelim :)
  • tabudeviren  (17.09.18 11:31:19 ~ 11:32:29)
kızın özgüvenini ve cesaretini takdir ettim.
yerinde olsam bi şans veririm.

  • whatyougetiswhatyoudid  (17.09.18 11:46:25)
abi kız serverına request yapmıs, sen http response olarak ne döneyim diye soruyorsun resmen :)

200 OK bile yetecek ama 406 NOT ACCEPTABLE bile dönebilirsin gibi geldi yazdıklarından.

451 Unavailable For Legal Reasons sorunu yoksa, önün açık, 202 Accepted dön gitsin.
  • paranoyak kedi  (17.09.18 13:26:56)