kerem bursin'in resmi ile tinder'da sıfır match [yurtdışı hem de]

evet, kendi profil resmim ile 4-5 günde 5 match almıştım, şehir de barcelona olunca az geldi tabii, kerem bursin'in şu fotosunu (data.whicdn.com ) koyup deneyeyim dedim. 3 günde sıfır match. üç ihtimal var:

1- tinder fake profil fotolarını bir şekilde detect ediyor ve ayıklıyor.
2- bursin'in en kötü resmini seçmişim.
3- kadınlara burada da talep çok, mihrap arşa çıkmış.

Tamam ama soru nedir

  • cay koy geliyorum  (14.09.18 17:54:11)
e abi bu yurtdışında 150 match aldım diyenler kim? k.b. alamıyor daha.

  • slhmlr  (14.09.18 17:56:40)
Fake olduğu belli oluyor. Çözünürlükten belli. Ben kadınlarda hemen anlıyorum mesela fake fotoğrafları. Muhtemelen kadınlar da anlar

  • Cruyff  (14.09.18 17:57:05)
sadece bu fotoğrafı mı koydun? eğer öyleyse, doğal bir fotoğraf olsa bile pek bir özelliği yok. ispanyollar için çok sıradışı bir tip olduğunu sanmıyorum.

  • nathanieltroy  (14.09.18 17:57:18)

Birkac tane sikayete bakar. Sonra deactive ediyor o profili.
  • chitosan  (14.09.18 18:00:23)
Bir de bence tinder'da mal mülk gösteriş prim yapıyor. Bu adam gibi binlerce var. Dikkat çekmez

  • Cruyff  (14.09.18 18:01:59)
Foto cacık

Ayrıca tek fotoya fake muamelesi yapıyolar.
  • lcha  (14.09.18 18:04:17)
Diger degiskenleri bilmem ama adamin gercekten en kotu resmini secmissin.

Ayrica tinder gelismemis ulkelerde ise yarar. Bir yabanci olarak gelismis ulkelerde tinderdan pek bir sey bekleme.
  • stavro  (14.09.18 19:07:40)
fotoğraf kötü, çözünürlük kötü. daha iyi bir fotoğraf kullansan bence match alırdın.

  • false pretension  (14.09.18 19:31:33)
barış arduçu denemelisin.

  • geçerkenugradım  (15.09.18 11:04:50)
tek fotograf = fake profil

istisnasi cok az.
  • baldur2  (15.09.18 11:10:15)
asıl soru: bu adamın ispanyada çok beğenileceği fikrine nasıl kapıldın?

adam yakışıklı değil, sanırım ünlü oldugu için yakışıklı zannediyorsun
fotoğraf çözünürlüğü kötü, fake oldugu belli
tek fotoğraf koydugun için fake oldugu belli
  • dafuq  (15.09.18 16:42:32)