Evi temizlemeye gelen hanim evi temizlerken siz ne yapiyorsunuz?

Nasil uygun olur? Ona yardim etmeli miyim? Yoksa oturup televizyon izlesem ayip olur mu?

Dışarı çıkıyoruz

  • veritaslibertas  (11.09.18 13:33:12)
Evde kişi olmasından hoslanmiyorlar.
Sanırım laf söz olur ya da taciz vs. gibi olaylar yaşanır düşüncesi ile.
Ben de bu yüzden taşınma hariç hiç temizlikçi cagirmadim.
Evde bir sürü özel eşya varken nasıl guveniliyor, guvenileni nasıl bulunuyor bilmiyorum.
  • yasasin yemek yemek  (11.09.18 13:35:26)
özellikle haftaiçi çağırıyorum ben işteyken geliyor. ilk kez geliyorsa balkonda filan ayak altında olmamak iyi. Sonrakilerde ise direkt bi cafeye vs. gidip yalnız bırakmak iyidir.

  • lcha  (11.09.18 13:43:45)
temizlediği odada bulunmuyorum. Onun dışında pcde takılmak tv izlemek falan gayet normal bence. evi boş bırakma taraftarı değilim nedense

  • alaimisema  (11.09.18 13:49:38)
bence de yıllardır tanıdık biri değilse evi bırakıp gitmek doğru değil. başka odada durursun. benim annem toz alıyor, kirli suyu boşaltıp temiz su koymak vs gibi ufak tefek şeyler yapar. ha herkes yardımcı olmak zorunda da değil, başka odada takılmak yeterli.

  • Neill  (11.09.18 14:00:49)
yardım etmene gerek yok, zaten hoşlanmıyorlar.
oturup tv izlemek de hoş kaçmaz.
eğer uzun süredir gelen birisiyse çıkın gidin evden.
yok yeniyse mutfakta ya da balkonda takılın.
  • teritori  (11.09.18 14:09:34)
Annem onla beraber temizlik yapıyor genelde sonra da daha çok yoruldum diyor. anlamsız.

  • muslugubozukhayrat  (11.09.18 14:16:55)
ben işte oluyorum. annem yakında oturduğu için kadınla o da geliyor. yemek falan yapıyor çay demliyor. yalnızsan, kadını da çok tanımıyorsan ayak altında dolaşma git bir köşeye otur.

  • sir gawain  (11.09.18 14:28:20 ~ 14:29:31)
Ben evdeysem başka bir odada vakit geçirmeyi tercih ediyorum. Öğlene doğru yemek hazirliyorum; arada su, içecek, atıştırmalık gibi şeyler götürüyorum. Öylelikle vakit geçiyor. Kitap okuduğum, televizyon izledigim filan da olmuştur. Sonuçta onlar işlerini yapıyor, biz evimizdeyiz. İşlerine karisilmasindan pek hoslanmiyorlar da zaten.

  • fraise  (11.09.18 15:31:47)
Ben de gelen hanımı? temizliyorum.

Ayrı odada vakit geçiriyorum.
  • reyals  (12.09.18 17:20:13)