İlandaki araç nasıl? Clio 1.2 joy

www.sahibinden.com

Fiyat uygun gibi 1.2 joy nasıldır? 1.2 motor çekmez mi?

sikinti yok cekmez falan ddiyenlere aldirmayin atak bir araba degil ama gayet normal gidecektir.

  • eipcack  (11.09.18 09:32:45)
o arabayı bilmiyorum ama ben 70 beygir 1.4 motor araba kullandım, çekmiyordu.

çekmekten kastım tabii ki düz yolda gitmesi değil. ama az eğimli rampada bile hır hır gitmesi hoş değil bence. hele de ankara gibi bir yerdeyseniz.
  • giovanne  (11.09.18 09:36:17 ~ 10:49:03)
ceker hocam
araba yeni
ama ucmaz kacmaz
  • kingcyrax  (11.09.18 09:39:33)
Arkadaşım aynı aracın kırmızısını aldı,40bin km de,42₺ ,3ay oluyor.Eski aracı 3008 dizel otomatikti.Şehiriçi (istanbul) tatminkar olduğunu ancak şehirlerarası yorucu olduğunu söylüyor.

  • arenas  (11.09.18 09:55:03)
çekmezden kastın nedir ona göre değişir. hız seviyorsan alma bu aracı. bu araç az yaksın, yedek parçası ucuz olsun, ayağını yerden kessin aracı. uzun yolda rampa gördün mü sağ şeride geçeceksin pek tabi bu araçla. 72 beygirden bahsediyorsun. piyasadaki en güçsüz binek araç motorlarından biri.

yalnız ben başka bir noktaya dikkat çekeceğim. bu araçta fakir modifiyesi var. beni araç alırken en çok geri adım attıran şeydir. en ucuzundan çelik jant ve cam filmi. belli ki para az ama yine de bir arabayla hava atma tripleri var sahibinde. bu da gözümün önüne arabanın hor kullanıldığı günlere ait kareler getiriyor.
  • sos fistik olsun mu  (11.09.18 10:03:10)
O çelik jant çok ta ucuz değil,clionun opsiyon jantıydı senesinde.

  • arenas  (11.09.18 10:05:22)
Hocam çekmeyen araba yok, 20 sene önce üretilen şahin çekiyor, 5 yıl önceki clio mu çekmeyecek? Arabalar da öyle bi detay kalmadı ama çok iyi gider diyemem.. Ben ekstra hızı seviyorum, güçlü araba seviyorum dersen alma..

  • lekesiz zihin  (11.09.18 10:35:00)
çekerde çok yakar. 7 lt/100 km dediğine bakmayın yokuşlu yerlerde 10 lt yakarsınız.

  • 1917  (11.09.18 10:43:31)
yokuşta şov yapmayacaksan gayet gider. bmw bile 3.20leri 1.5 motorla getiriyor. çekmemesi değil yakmamsı problem olmalı.

  • mikahakkinen  (11.09.18 11:32:21)
aynı model, aynı donanım, aynı motor eşimin kardeşinde var. ben de kullandım.

çekmemesi şöyle. elbette çekiyor ama bir keçi gibi de tırmanmıyor. kendi arabam da 2001 model 1.4 16v 98 beygir clio, benim üçüncü viteste zorlanıp ikiye takarak rahat tırmandığım yokuşta ikinci viteste zorlanıyor, beni bire tak anca çıkarım diyor. ama bire takınca da çıkıyor. bu sebeple alınmaz denecek bir araba değil.

şehirlerarası yormaz, adam neredeyse 2 haftada bir istanbul ankara gelip gidiyor. hız sabitleyici var, sabitliyor 110'a mis gibi gidip geliyor.

beğendiyseniz tavsiye ederim.

joy modeli reno'ların en boş paketi. ama her paketin de ek opsiyonları var. buna opsiyon paketi alınmış. kayınçoda olmayan çelik jant ve park sensörü mevcut mesela. o jantlar orijinal reno.
  • kibritsuyu  (11.09.18 13:57:59)