[]

Küllü açık kumral evde nasıl yapalım?

Kahverengi boya/kına olmayan saçımı evde hangi ürünleri kullanarak boyayabilirim?
Kuaför açmadan 3 kez boyamamız gerek dedi. E bende kendim boyayım o zaman.
Ayrıntılı olumlu sonuç alan bi blog yazısı da olur.


 
inoa marka boya almanı tavsiye edebilirim sadece. küllü boya için boya numarası 8.1, mesela daha fazla küllü olsun istiyorsan 8.11 gibi seçenekleri mevcut. küllü renk için mutlaka .1 veya .11 olmalı. oksidan da %20 yeterli olur diye tahmin ediyorum.


  • ninotevtidze  (07.09.18 16:16:30) 
Küllü açmadan imkansız, açsa bile tutturamayan kuaförler var. 3 kere boyasa da olmazdı kesin, bana sallamış gibi geldi. Ümit kırmak istemem ama ben senelerdir küllü peşinde dolaşıyorum ve durum bu.


  • ekaterina  (07.09.18 16:20:01) 
Küllü için 11 hatta bulabilirseniz 12 numara sac boyasiyla sacinizi boyayin. Saciniz yumurta sarisi olacak korkmayin. Ardindan yukarida dendigi gibi inoanin 8.1 i ile boyayabilirsiniz. Hatta inoanin tonlayici boyasi vardi onu da alabilirsiniz. İnoa pek marketlerde falan bulunan bir boya degil bu arada onu aramakla ugrasamam derseniz lorealin boyalari da cok kaliteli. Sacinizi actirmayin bence kuaforler genelde cok acik sariya kadar acip onun ustune kullu cila yapiyorlar siz yapmaya calisirsaniz cok acik sacin ustune kullu boya yesillenebilir.

Bide bunun boyadiktan sonra korumasi var cunku yikama sikliginiza gore en az 3 hafta icinde saclariniz turunculasmaya baslayacak bunun icin mor sampuan da almaniz gerekiyor.
  • ceann deas  (07.09.18 18:45:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.