İşe Servisle Gidip Gelenler

Günaydın yaka rengi belli olmayanlar,
Güzel bir gün olsun hepinize..

1) Servis WhatsApp grubunuz var mı?
2) Serviste muhabbet/ortam nasıl?
3) Şoförünüz güzel sürüyor mu?

Eski servisimde mesaiden önce servisi sağa çekip parkta kahvaltı yapmışlığımz var.. Arada simit alır dağıtırlardi.. Muhabbetler iyiydi baya.. Size de böyle güzel insanlar denk geldi mi?

Güncel olan servisime göre yanıtlıyorum:

1) WhatsApp grubumuz yok.
2) Serviste sabahları herkes uyuduğu için gidişte muhabbet yok. Dönüşte de birbirlerini tanıyanlar bazen sohbet edip uyuyorlar tekrar.
3) Şimdiki şoför iyi gibi duruyor. Henüz çok tecrübe etmedim.
  • monogram  (05.09.18 08:05:07)
Su an servisten bildirmekteyim. WC olarak:

Sirayla:
-Yok.
-Yok. Gidis donus farketmiyor.
-Evet cok iyi.

Keske bize de oyle biri gelse dedigimdir. Nerde o tayfa..
  • baldan kaymak  (05.09.18 08:16:53)
Günaydın,

İş yerinin servisini bazen kullanıyorum ama durum şöyle;

1) Var
2) Yok, ama şirketin diğer servislerinde var bir kaç kez denk gelmiştim.
3 2-3 ayda bir değişiyor genel olarak iyi şoförler vardı fakat şu an olan kötü sürüyor.
  • xdenizx  (05.09.18 08:20:33)
1- yok.
2. yok sayılır. en azından benim kimseyle yok.
3. iyi kullanıyor.
  • contavolta  (05.09.18 08:21:36)
1) whatsapp grupsuz olur mu yaw.
2) şimdiki işyerinde merhaba merhaba ötesinde birşey yok ama önceki işyerimde bir servis şoförü ilginç bir tipti. kendi başına darbe yapıp güzergah değiştirtmişti firma aylarca beceremeyince. muhabbeti falan iyiydi ama simit çay moduna girmedik hiç.
3) hemen hepsi güzel sürüyor. genç biri vardı daha önceki işyerinde, onu hariç tutuyorum. o baya deli kullanırdı. sürekli sıyırırdı biryerlerden.
  • hosein  (05.09.18 08:45:02)
eskiden servis kullanıyorum.

1. yok.
2. herkes uyurdu.
3. çiçek gibi sürerdi.

şoför izne köyüne giderdi. döndüğünde incir filan getirirdi bize :)
  • teritori  (05.09.18 08:54:13)
Günaydınlar, servis şoförleriyle genel olarak mesafeli olma taraftarıyım. Bir önceki benden yaşça büyük diye bir iki kere abi dedim. Adam ondan sonra kardeşim kardeşim kafamı sikti. Seni şurada bıraksam diyerek 10 dk yürüme mesafesinde bırakmalar falan... Hiç gerek yok bence o kadarına.

Muhabbeti iyi olanına denk gelmedim, gelsem ben de samimi olurum yani. Sen şanslıymışsın.

1- Evet var. Yokum, tüm gün yokum, biraz bekleyebilir misiniz asansördeyim mesajları var çoğunlukla.
2- Sıfıra yakınsıyor. Her hafta düzenli toplantı yaptığım adam günaydına bile yarım ağızla karşılık veriyor. Başta ilginç geliyordu şu an ben de telefonda takılıyor/uyuyorum.
3- Eh işte. Eskisi manyaktı, 15 dk yolda içimizi dışımıza çıkarırdı da şu anki iyi bence.
  • chicha  (05.09.18 09:07:16)
@kalte sterne: benim kıstasım efendi gibi araba sürmesi. itliğe gelemem hiç.

  • teritori  (05.09.18 09:41:13)
1 var
2 sabah akşam ayrı şöför var. sabah yok akşam var. eski şöförle tüm servis ekibi yarım saat erken çıkıp, çorba içme geleneğimiz var. belirli aralıklarla gidilirdi. çok güzeldi.
3 hayır, hayır ve hayır. akşam servisinin şöförünü severim ancak ikaz etmekten yoruluyorum. bir kaza oldu onun suçu değildi. hepimize travma gibi oldu, kemer takıyoruz serviste. kazada kemer takmayan herkes yaralandı.
  • cliquot  (05.09.18 10:08:16)
1) servis WhatsApp grubumuz yok. Allah korusun.
2) yol uzun olduğu için hemen hemen herkes uyuyor. sohbet edene de iyi gözle bakmıyoruz açıkçası :D
3) ani frenler dışında fena değil
  • hushhush  (05.09.18 10:52:14)