Böyle Bir Tasarım Olabilir mi? - Porsche 959

Selamlar,

Şöyle iyice bir bakın, sizce otomobil tasarımında bunu geçebilen bir tasarım olmuş mudur?

Gerçekten harika değil mi? Saatlerce bakabilir insan buna.

Yorumunuz nedir?

zevkler ve renkler diyebilirsiniz ama porsche tasari,mlri bana hic cekici gelmiyor. su daha iyi degil mi?
www.maserati.com

ya da bu www.maserati.com
  • exlibris  (31.08.18 22:49:12 ~ 22:51:40)
atanamamış tostos
beğenmedim

  • bana her yer cehennem  (31.08.18 22:51:04)
ferrari testarossa nokta

  • docrivers  (31.08.18 23:01:01)
Ben de begenmedim.Tasarimi hos gelmedi. Ferrari bence de daha hos duruyor. Benim hosuma giden rubicon nedense.

  • noeldayın  (31.08.18 23:03:49)
porsche tasarımları vw beatle'a benzediği için (tasarımcısı aynı kişi) çokça dalga konusu olur ya da beğenilmez. ama ben de beğeniyorum.
soruna gelecek olursak tasarım olarak harika evet ama tabii ki bundan daha iyileri vardır. ama işte kime göre, neye göre? Mesela bence ferrari 250gt california, jaguar e type, mercedes 300sl ya da bir ac cobra hatta alfa romeo 8c competizione bundan daha iyi.

Bu arada fotoğraftaki model 959 değil.
  • henry gale  (31.08.18 23:52:23 ~ 01.09.18 00:00:51)
mehh müthiş değil

1956 corvette veya mercedes 300sl bundan yüz kat güzeller.
  • orpheus  (01.09.18 00:26:17)
Müthişliği bence o serinin hiç değişmemesinde. Adamların kullandığı tasarım dili o kadar güzel ki 40-50 senedir aynı aracı süsleyerek satabiliyorlar, eski modelleri de eski görünmek yerine daha da klasik görünüyor. Bence bu çok çok etkileyici bir şey. Benzer bir şekilde bakarsan mesela 80 model ferrari, standart kırmızı spor araba işte, olarak görünüyor bana.

  • roket adam  (01.09.18 00:33:07)
Bu tasarım zaten Porsche yi Porsche yapan tasarımdır. İkoniktir. Onlarca yılldır silüeti aynıdır ve herkes tanır
Yalnız ekteki görsel 959 değil 911

  • asbe  (01.09.18 00:56:10)
Bence de çok hoş, olsa binerim. Para da veririm biraz :)

@roket adam +1

AYnı yıl üretilen arabaları yan yana koyarsak daha mantıklı değerlendirme olur, bence hemen hemen hepsinden güzeldir. 1. olmazsa 2. kesin.
  • John Bloor  (01.09.18 09:03:42)
Fotoğraftaki araba 959 değil, 911. İkisinin tipi farklı baya. Benim de favori arabam 911, çok klasik ve spor bi tasarımı var.

  • yeteramadenedimherseyi  (01.09.18 09:06:36)
Degil bunu gecmek, bunu katlayip carpip toplayip bir daha katlayan tasarim var otomobilse soz konusu.
Benim zevkime gore sicmik gibi.
Hicbir porsche tasarimini begenmedim simdiye dek. Ne eskileri ne yenileri. Buna gelene kadar o kadar cok harika tasarim var ki.
  • stavro  (01.09.18 09:31:51)
alfa romeo 33 stradale. ötesi yok.

www.youtube.com
  • mattiadestro  (01.09.18 14:03:54)