sosyal medya ile sevgilisini sıkıştıran kız hikayesi

ya sözlükte ya twitterda okumuştum. epey bir anahtar kelimesi yaptım ama google ile bulamadım.

bir kız vardı. instagramda sevgilisinin fotolarını beğenen bir kız dikkatini çekiyor. sonra foursquareden sevgilisinin check-in yaptığı yere bakıyor, aynı gün orada check-in yapan kızı buluyor vs vs. diye dedektiflik hikayesi gibi bir şeydi. hatırlayan ya da link verebilecek var mı?

teşekkür ederim.

  • rahip janick  (31.08.18 10:08:17)
Hicbir sey anlamadim, bir ustteki entry'deki kadin degil ki erkek? Bahsettigin nasil bu entry oluyor?

  • perfectum  (31.08.18 10:13:36)
hush'un bahsettigi janick'in dedigi entry. hush tam hatirlamamis.

  • fakyoras  (31.08.18 10:15:25 ~ 10:24:20)
@perfectum, zaten doğru hatırlamış olsa rahatça bulabilirdi. Genel hatlarıyla (kısmen) hatırlamış sadece.

şu kısım: "sonra foursquareden sevgilisinin check-in yaptığı yere bakıyor, aynı gün orada check-in yapan kızı buluyor vs vs. diye dedektiflik hikayesi gibi bir şeydi."
  • rahip janick  (31.08.18 10:27:24)
@rahip janick Anladim. Bu hikaye gercek mi bu arada?

  • perfectum  (31.08.18 11:09:01)
bir şey söyleyeceim, benim okuduğum hikayenin sonunda kız çocuğa "Enis o kız kim?" diye soruyordu sanki. ya da ben tamamen hayallendim.

  • hushhush  (31.08.18 11:54:39)