Platonigi unutmak?

Bir süre aynı ortamda bulunmuşsunuz ve onu bir daha muhtemelen görmeyeceksiniz ama bu insana karşı yoğun duygular hissediyorsunuz ve unutamiyorsunuz. Sürekli fotoğraflarına falan bakıyorsunuz bu arada arkadaşlarınız sürekli fotoğraflarını sil artık unut onu siz olmazsınız gibi şeyler sölüyor. Olmayacağını kabul edip unutur muydunuz yoksa bir mucize mi beklerdiniz? Ben hala atlatamadım hala unutamadım. :(

10 güne unuturdum. Daha 15 gün önce unuttum. Unuttum dediğim, o hisleri yendim yani. Üstesinden geldim. Açılmayan kilidi zorlamamak gerek.

  • Delay Fuze  (27.08.18 22:27:43)
15 yıldır unutamadım. Hayatım onun üzerine kurulu. Ben ölsem de zor unuturum.Alıştım artık.

  • basubadelmevt  (27.08.18 22:30:43)
değil platonik bir aha görmeyeceğin sevgili bile unutulur. mucizelerle yaşanmıyor.

  • ssssserkannnnn  (27.08.18 22:36:06)
açıl red ye içinde ümit kalmasın daha çabuk unutursun. gerçi sen red de yesen bir süre ümitlenmeye devam edersin gibi geliyor.

  • kelepir  (27.08.18 22:36:41)
Başka yerde staja başla. Orda daha iyisini bulursun. :)))

  • datnet  (27.08.18 22:42:26)
@kelepir böyle düşünmenize neden olan sey nedir?

  • ceann deas  (27.08.18 22:46:24)
Tamamen unutamasan da zamanla iş güç, bir şeylere yetişme hali falan derken eskisi kadar aklına gelmemeye başlıyor.

  • ms brownstone  (27.08.18 22:51:35)
arkadaşların unut demiş hala bakıyorsun mucize beklemeler falan. o intibayı yarattı bende. platonik olarak kalmasım olay. efendice reddini ye defteri kapat.

  • kelepir  (27.08.18 22:54:20)
unuttum. eskisi gibi olmadım. yeniden aynı heycanı da hissetmedim ama unuttum. mesele kim olduğu değil ben eski heycan ve duygularımı istiyorum.

  • aydogank  (27.08.18 22:56:32)
neyin mucizesi, açılmadınız mı? açılmadıysanız, neden açılmıyorsunuz? en fazla reddedilirsiniz, defter kapanır.

  • nice tnetennba  (27.08.18 23:00:45)
Hiç beraber olmadığım biriyse umursamam
Bir süre beraber olduysam kısa bir sürede
Uzun süre beraber olduysam uzun bir sürede durumu kabulleniyorum. Unutmadığım insanlar da var elbette ama özelliklerine bağlı süreden çol
  • rakicandir  (27.08.18 23:45:46)
elinde insta adresi ismi varken yürü.
ben birinden hoslanmistim. tekrar bulmam 0 a yakındı gidip yazmadım ismini dahi bilmiyodum kaldı içimde öle.
fırsatın varken ve olay tazeyken kaçırma. sonra çok pişman olursun.
  • lata  (27.08.18 23:49:52)
Açılsan da eline bişey geçmiycek ve diyelim ki o ilişkiye evet dedi, hiçbir şey senin hayal ettiğin gibi olmayacak. Çünkü platonik çok başka bişey, muhteşem ötesinde hisler besliyosun, onu o kadar büyütüyosun ki kendin onun altında eziliyosun. O, o kadar da mükemmel değil aslında o mükemmeli yapan sensin. Kendini ezen ve kendi hayatını bitirip onunkini yaşayan sensin. Kendisi bile senin oluşturduğun zihnindeki"platoniğin" kadar mükemmel değil. Bunu farkedebildiğin an kurtulmuş olcaksın ;)

  • megalomaniac  (28.08.18 00:05:02)
Açıl, duygularını söyle. Karşılık bulursan ne ala, bulamazsan da red yersin unutman kolaylaşır.

  • John Bloor  (28.08.18 12:51:31)
şöyle düşün; insanlar 3-5-10-20-30 yıllık eşlerinden boşanıp hayatlarına devam ediyor. platoniği, sevgiliyi unutamadım, unutamıyorum diyen insan net LOSER OĞLU LOSERDIR. hayat devam ediyor. hem ortada yaşanmışlık bile yok, anı yok, hatıra yok...

neyine unutamıyorsun allasen? yaramıyorsa bakma, engelle. bir gün uyandığında onu unutmuş olarak uyanmayacaksın. güzel şeyler kendiliğinden gelmeyecek de aynı zamanda.

sen bir aksiyon almazsan, kendin çabalamazsan @basubadelmevt gibi bir hayatı onun hayali üzerine kurarsın. bu sırada o hala hayatına devam ediyor olur...

not: 3 ay önce 3.5 yıllık bir ilişkim bitti. hayatıma aksamadan devam ediyorum.
  • canercuxy  (28.08.18 17:39:35 ~ 17:40:43)