Sizden önce sevgilinizin hayatı

Ne kadar önemlidir ?
Kaç kişiyle yattığı ,Neler yaptığı ? Vb
Erkek ve kadın olarak ne düsünüyorsunuz ?

Hiç önemli değildir, 27m.

  • goodz  (25.08.18 23:01:50 ~ 23:01:56)
ilk olarak kadınlar geçmiş seks hayatları konusunda neredeyse asla sana doğruyu söylemezler, bu yüzden bilemezsin. doğru olan karşıdaki insanı geçmişe göre yargılamak değil bu güne göre tanımaktır.

  • orpheus  (25.08.18 23:07:43 ~ 23:08:18)
önemli değil.

yani erkek olarak ne yaşadığını önemsemem.
insan olarak ne yaptığını önemserim.
onu bilmek için de tanımak lazım, zaman geçirmek lazım.

k, 33
  • blatta hiberna  (25.08.18 23:08:08)
Nicelik değil nitelik önemli bence. Nitelik de şöyle önemli kötü olarak değerlendirdiğim bir şeyi rutinleştirip her ilişkisinde yaptıysa bu düşündürür. Hatta uzaklaştırır. Bunun haricinde nöö.

Eşimin bazı eski sevgililerini bilirim ama sayısını bilmem hiç önemli de değil.

K.
  • saridendigindekirmizidiyebagiranadam  (25.08.18 23:11:03)
Umrumda değil
Genelde ben daha çok yatmış oluyorum ve gerçekten de önemli değiş

  • fasulyek  (25.08.18 23:16:55)
28k, fazlasiyla onemlidir. Kac kisiyle yattigi degil, neler yaptigi. Ozellikle tek gecelik olmayan iliskilerinde, ozellikle en sonuncuda. İnsanlar belli bir yastan sonra o kadar da degismezler cunku.

Ama benden oncede kaldiysa her sey lafini etme hakkini kendimde gormem, cunku ne munasebet. Ama benden sonraya milim degerse hosuma gitmeyen her sey gun yuzune cikiyor.
  • cansins beybi kolonya  (25.08.18 23:19:24)
Benim için önemlidir ama belli etmem. Yorum yapmam. Hatta öğrenmemek için sormam. Beni ilgilendirmiyo zaten. Benden önceki özel hayatı. Ama yine de önemlidir benim için. Sevdiklerimi çok kıskanıyorum ne yazık ki.

Değiştiremeyeceğim şeyler için orospu evlatlarına kurulmanın gereği yok.
  • Delay Fuze  (25.08.18 23:20:15)
Ne sorarım ne de anlatılmasını isterim.
32m

  • rakicandir  (25.08.18 23:26:13)
@delay fuze +1. hayatımda hiç kimseye bu kadar içten katılmamıştım. es kaza yavaş yavaş öğrendiğimde de ne yazık ki soğuyorum ak

  • hayati cozemeyen adam  (25.08.18 23:27:06)
İşin açığı banane diyorum. Herkes demiş bu cevaplara göre ama otam sorgulayanlarla dolu nedense. Ya neden bizi gerçekten ilgilendirmeyen şeyleri sırf o kişi sevgilimiz oldu diye sorgulayalım ?? Sevgilim de olsa hatta evleneceğim kişi de eski sevgilisi, sayısı ,yoğunluğu vb ilgilenmem, kendi ilişkimi yürütmekle meşgul olurum. 28,k

  • dyg*dyg  (25.08.18 23:28:00)
Benim için maalesef çok önemli. Çok kıskanıyorum, düşündükçe kafayı yiyecek gibi oluyorum, manyağa bağlıyorum. O yüzden hiç sormuyorum geçmişini. Hiç karıştırmıyorum. Hatta karşı taraf bahsetmek isterse konuyu kapatmaya çalışyorum. 30k

  • i m cool with that  (25.08.18 23:35:13 ~ 23:57:34)
Önemli değildir çok önemlidir çünkü onun karakterini oluşturan parçalardır bu ilişkiler. geçmişteki tercihleri, ilişkilerdeki davranışları ilişkimiz için referanstır.

birisini olduğu gibi kabul etmem için kabul edemeyeceğim şeyleri yapmaması gerekir.
  • biravekahve  (25.08.18 23:40:35 ~ 26.08.18 00:21:59)
Genel olarak hayatı önemli.
Özel hayatı önemli değil.

  • Dağcı  (26.08.18 00:06:41)
Erkeğim, benim için çok önemli.

Az sayıda erkekle birlikte olduysa, az sayıda deneyimi olduysa anlaşamam, beni yatakta tatmin edemez.
  • yirmisantim  (26.08.18 01:45:06)
benimle kıyaslamadığı sürece yada geçmişe dair durumlarını sürekli düşünüp ağzından kaçırmıyor ise önemli değil.

artık yara bandı olacak yaşı geçtiğimden ve kıskanç olduğumdan dolayı istemiyorum sanırım eski defterleri açmayı.

34,e
  • Northern Mariner  (26.08.18 01:53:07)
bazı bazı çok önemli bazı bazı çok önemsiz, 19cm.

  • sivi sabun tanesi  (26.08.18 06:56:46)
sürekli konuşup kafamı şişirmediği müddetçe önemsiz. eski sevgilileriyle arkadaş kalmışsa önemli gerçi, zira hiç çekemem skdkdd. herhangi bir boşanma durumu veya nişan atma harici olaylar hariç gerçekten hiç umurumda bile olmaz. en son ilişkimde (?) konuyla alakalı bir karar almıştık hatta, eski ilişkilerimizden konuşmayacaktık. bir taraf kurulup laf sokuyor muhakkak ileride.

hiç gerek yok, cahillik mutluluktur ve ben bir stalker'ım.
  • gebere jackson  (26.08.18 09:32:27)
Hiç önemli değil isterse 3 tane kadın boşamış olsun hiç takmam. Hatta genişleteyim bunu adamda potansiyel görüyorsam borcu harcı olmasını bile sallamam. Adama 100 puan verir düşmeye başlarım :D

  • perfectum  (29.08.18 07:37:12)