göğüs kıllarını jiletle alan erkekler

erkekler göğüs kıllarınızı jiletle alıyor musunuz?

kadınlar erkeklerin göğüs kıllarını jiletle alması hoşunuza gidiyor mu görüntü vs. olarak? bir de yakınlaşırken rahatsız ediyor mu o kıllar?

bir erkek olarak bunun yapılmasını çok saçma buluyorum

sadece kıllarınız kürk gibi vucudunuzu sarıyorsa kabul ederim. aksi halde bence saçma
  • bana her yer cehennem  (25.08.18 21:22:06)
Hiç sevmiyorum. Hafif maskülen olmalı erkek. Bacak ve göğüs kıllarını almamalı bence

  • bradshaw  (25.08.18 21:22:42)
Hiç denk gelmedim öylesine ama hiç hoşlanmam, rahatsız olurum.
İlave: çok kıllıysa lazer +1. Düşündüm de o kadar kıllıya da denk gelmemişim.

  • pati  (25.08.18 21:25:58 ~ 21:28:52)
Çok kıllı erkekler bence lazerle kurtulsunlar ama çocukları olacak onlar da kıllı olacak. Çözüm yok heralde.

  • Traveller  (25.08.18 21:26:45)
erkek dediğin kıllı olur.
göğüs kılı rahatsız etmez, tam tersine beni daha çok etkiler.

ama doğal angora kazağı varmış gibi olanlar pek iyi görünmeyebiliyor.

omuz, sırt falan gibi bölgelere müdahale edilebilir.
  • blatta hiberna  (25.08.18 21:29:38 ~ 21:30:44)
Almıyorum. Ayı gibi olmadığı müddetçe gerek yok almaya bence, alınacaksa da jiletle almak çok saçma epilasyon varken.

  • fırt  (25.08.18 21:31:01)
Jiletle alınca kaktüs gibi oluyorsunuz.
Yatakta korkunç oluyor sürttükçe karşı tarafı çiziyor
Kılları bırak daha iyi
  • fasulyek  (25.08.18 22:39:52)
Sırt ve omuz ok ama gögüsü kesinlikle jiletle alma

  • fasulyek  (25.08.18 22:42:46)
Sırt-omuz ağdalarsın. Göğüs elleme. Ben geçen kollarını jiletle alan kılı tüyü bol bir erkek gördüm. Çok korkunç duruyordu. Diken diken böyle.

  • Lim5  (26.08.18 01:52:42)
Jiletle almam cunku cok feci cikiyor jiletle alinca. Jiletle almak hicbir sey farkettirmez geyigini hic dikkate bile almiyorum cunku farkediyor. IGrenc gorunur jiletle alirsam.
En iyisi lazer.

  • stavro  (26.08.18 02:12:31 ~ 02:13:52)
almıyorum.alanları gördüm ve kötü göründüğünü söylemeliyim.

  • siyahbeyaz1903  (26.08.18 05:22:01)
Makine ile sıfıra yakın kısaltılabilir, jiletle alınırsa ucları sertleşir ve karşı cinsi rahatsız eder.

  • John Bloor  (27.08.18 12:08:44)
Yani çok riskli bir hareket. Eğer göbeğin yoksa ve kaslıysan buyur al sporcu değilsen bulaşma bile.

Ben ortalama bir adamda hiç sevmem ama Yunan Heykeli gibi bir arkadaşta rahatsız olmadım :D
  • perfectum  (29.08.18 07:40:42 ~ 07:41:45)