Whatsapp'ı silsem

Ve geri yüklesem,
- bulunduğum gruplardan çıkar mıyım?
- sohbetlerimdeki medyalar silinir mi?

ios için;

gruplardan çıkmazsın ama gruplardaki tüm yazışmalar medya vs üf olur.

aynı şey sohbetler için de geçerli.

tekrar kurduktan sonra icloud'da whatsapp yedeğin varsa ordan tekrar indirebilirsin tahminimce.

android'ten emin değilim.
  • washe  (25.08.18 10:31:04)
ios için sormuştum, teşekkürler.
Şunun için sordum aslında, whatsapp güncelleyemiyorum çünkü apple kullanıcı adı olarak telefonda daha önceden kullanılan apple kul.adının şifresini istiyor, güncel kullandığım kullanıcı adı çıkmıyor. Başka yapabileceğim bir seçenek var mıdır?
(Diğer uyg güncellemelerimde gayet güncel apple kimliğim çıkıyor)
  • archery  (25.08.18 10:40:03 ~ 10:45:42)
Silip yeni hesapla yüklemekten başka seçeneğin yok. Ama şöyle bir handikap var. Yeni yüklediğinde eski whatsapp yedeklerine ulaşamayabilirsin. iCloud hesabını değiştiriyorsun çünkü.

  • himmet dayi  (25.08.18 15:27:37)