20-25 derece ne kadar sıcak demek? Ne giymeli?

selamlar,

1 hafta kadar 20-25 derece sıcaklıktaki şehirlerde bulunacağım.
Bu sıcak mı demek soğum mu demek?

Tişört-şort-terlik gitmeyi planlıyordum aslında.

Kot-hırka-ceket gibisinden şeylere gerek var mı yani? Ne götüreyim? Çok eşya taşımak istemiyorum çantam küçük.
:/

Teşekkürler...

Edit: Lokasyon baltık ülkeleri.

t-shirt ağırlıklı ama gerekli durumlarda üzerine giyebileceğin ince bir hırka veya gömlek.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.08.18 22:28:23 ~ 22:28:35)
gündüz üşütmez ama gece soğuk olabilir.

  • yeteramadenedimherseyi  (15.08.18 22:29:15)
lokasyon önemli burası gündüz 35 derece, gece 20 ama her gece çiğ düşer 15 dakka duramazsın dışarıda üstünde bişey olmadan, rüzgar da eser tabi, yorganla yatarsın geceleri, bazı yerlerde daha da düşer bu gece sıcaklığı.

kısaca lokasyon önemli.
  • killerbee  (15.08.18 22:30:32)
kisiye gore degisiri 20derece ustu benim icin t-shirt demektir. kimisi 25-26 derecede uzun kollu giyinir. ustune ruzgarlik vs alir.

  • crucio  (15.08.18 23:11:52)
Bir ince hirka bir de kot ceket tarzi birşey al. Mutlaka bir kapali spor ayakkabi da getir.

  • havada bulut  (16.08.18 00:18:58)
Pantolon, tişört, fermuarlı kapüşonlu sweater. Rüzgarlıysa da windjacket denenlerden. Yağmurluysa da waterproof tip ayakkabılar ve yağmurluk ya da şemsiye.

  • bos gezenin bos ustasi  (16.08.18 06:56:00)
20-25 bahar havası demek. Tişört-şort ve spor ayakkabı/ timberland gibi bir şey demek akşamları üzerine bir sweatshirt almak demek. Bir kot pantolon hayatınızı kurtarabilir. 20 derece üşütebilir

  • SiyamkedisiZorro  (16.08.18 09:12:13)