Bacakta taş parçası

>> 8 yaşındayken arabanın altında kalmıştım. Bacağım(dizin yan tarafı) yara olmuştu ve ben çok ağladığım için düzgün müdahale edemediler sanırım. O kısımda ufak bi taş parçası kaldı derinin içinde.

>>İlk yıllarda taş biraz hissediliyordu yukardan deriye dokununca ve ufak bi karaltı vardı orda. Şu an taşı hissedemiyorum fakat karaltı hala var. Bi tanıdığa bahsetmiştim geçen ''hemen aldır onu, yürümüştür o taş vücutta'' dedi.

>Böyle bir şey olabilir mi? Bana hala oralarda ama derinlere indi gibi geliyor. 20 yıldan fazla oldu. Aldırsam mı acaba?

Bir doktor,
bir röntgen,
muhtemelen diş çektirmekten daha basit bir operasyon
ve bir anda kafadaki bütün soruların uçup gitmesi
  • oguz altun  (15.08.18 11:56:02)
vucüttaki yabancı maddeler gerçekten ilerleyebiliyor. mesela ağzınızda kırılan bir iğne kafanızın arkasında çıkabilir. aynı şekilde ufak taş parçasıda vucudunuzda ilerlemiş olabilir ama nereye hiç bir fikrim yok. denildiği gibi bir adet röntgen her şeyi çözecektir.

  • neverlose  (15.08.18 12:06:49)
yabancı cisim ilerleyebiliyor evet. bir arkadaşımın sırtından toplu iğne aldılar yıllar önce.

  • veritaslibertas  (15.08.18 12:11:02 ~ 12:11:10)