[]

sorum iPhone kullanicilarina

reis bugun "onların iphone'u varsa, bu tarafta da samsung var" dedi. siz ne dusunuyorsunuz bu konuda?
 
vestel dahi kullansam paramın bi kısmı yurt dışına dolar olarak ödenecek. sonuç olarak aklıma yatmadı ama akşam ilk iş iphone x'imi kırmak olacak. reis ne derse o.


  • washe  (14.08.18 16:13:52) 
çok şükür ki *phone kullancısı değilim ama bu saatten sonra kullananı gördüğüm yerde yüzüne "go home yankee" diyeceğim bozkurt işareti yaparak.
öte yandan *phone kullanan bazı iş arkadaşlarım vatandaşlıktan çıkmak için gerekli başvuruları yapacaklarını, *phoneların boykut edildiği bir ülkede yaşayamacaklarını söylediler, son yılların en fanatik iki grubunun karşılaşmasında çok kan dökülecek gibi duruyor...

  • Bruce  (14.08.18 16:16:08 ~ 16:21:25) 
iphone kullanıyorum ve yenisini de iphone alıcam. android kullanamıyorum yoksa marka ile özel bi bağım yok.


  • lcha  (14.08.18 16:45:26) 
iyi ki samsung kullanmıyorum diye düşünüyorum.

o değil de bu taraf dediği markanın kore'de olması dskajdaksd.
  • sir gawain  (14.08.18 17:04:21) 
samsung, vestel android isletim sistemini kullaniyor. android de google'a ait. yani amerikan sirketi.

ne yaparsan yap, isin ucunda benjamin franklin var.
  • Leonardo~Da~Vinci  (14.08.18 17:28:12) 
lcha +1
iphone 3gs’ten beri iphone’cuyum, iphone’dan vazgeçemem

  • cedex  (14.08.18 18:22:08) 
Uzun zamandır iPhone kullanıyorum, boykottan bağımsız, yeni bir telefon alırsam bu iPhone olmayacak.

iPhone’umu yurt dışından getirtmiştim, (usdtry kurunun düşük olduğu zamanlar) iPhone almak mantıklıydı, artık değil.

Yeni bir telefon ihtiyacım olduğunda fiyat performans açısından daha mantıklı olan telefonlara yöneleceğim. Geçen seneden beri böyle düşünüyorum.
  • mya  (14.08.18 23:23:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.