Boğazda yemek

Herkese merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var.

Bugün evlilik yıl dönümümüz. Eşim ile güzel bir yerde akşam yemeği yiyelim istiyorum. İstanbul'a taşınalı birkaç ay oldu, pek bı yer bilmiyorum.

Anadolu yakasındayız. Araç var.
Gün batımında yiyelim istiyorum.
Boğaz manzarası olsun.
Alkol olabilir ama şart değil.
4 yaşında kızımız da bizim ile birlikte gelecek:)

Var mıdır bu kriterlerde bildiğiniz bir yer?

goo.gl

del mare.

bütçeyi arttırabilirseniz anadoluhisarı lacivert.
  • esmer  (14.08.18 13:25:51)
esmer +1
ikisi de çok güzel

  • kisa  (14.08.18 13:26:20)
Bütçeyi 300'e kadar çıkarabilirim. Lacivert te ne kadar çıkar ki hesap?

  • the kene  (14.08.18 13:30:31)
300 tl'ye boğazda 2 kişi+çocuk yemek bu standartlardaki restoranlarda pek olmaz.

şöyle söyleyeyim; bundan 1 sene önce del mare'de 250 tl'ye 2 balık porsiyon, 1 kalamar ve 1 salata vardı. alkol yok.

lacivert del mare'den çok daha pahalı.
  • esmer  (14.08.18 13:32:33 ~ 13:33:41)
O zaman del mare diyorum. Manzarası da çok güzel görünüyor. Teşekkür ederim.

  • the kene  (14.08.18 13:35:20)
Zomatoda varsa menüden fiyatlarına bakın kabaca hesaplayın sonra sürpriz olmasın.

  • bir nick var benden iceri  (14.08.18 14:36:34)