apple ip6'dan desteğini ne zaman çeker?

İp6 alacağım. Bu telefondan apple desteğini çeker mi? Whatsapp ve uygulamalar kullanılamaz hale gelir mi? Özellikle facetime desteği gider mi? Kaygılıyım duyuru. Bir yol gösteriverin.

En az 3-4 senesi var bence

  • Delay Fuze  (13.08.18 21:47:06)
@Delay Fuze peki uygulamalar kullanışsız hale gelir mi? yoksa sadece yazılım desteğini mi kaldırırlar?

  • iddaaci  (13.08.18 21:49:48)
ios 12 5s ve üzerine gelecek.

ios 13 6'ya gelir gibi duruyor ama yine de belli olmaz ama ios 14'ün geleceğini hiç sanmıyorum.

3-4 senesi kesinlikle yok. taş çatlasa 2 sene.

uygulamaların kullanışsız hale gelmesi çok genel. atıyorum, şu an instagram ios 9+ üzerinde çalışıyor ve buna karar veren instagram. ios 9 altında da instagram çalışıyor hala ama yeni gelen özellikler muhtemelen eklenmeyecek, yani hala insagramı ios 7-8 kullanan bi iphone 4s'te de kullanabilirsin. sana kullanışsız gelir başkasına kullanışlı.
  • washe  (13.08.18 22:10:06)
3-4 senesi kesinlikle yok +1
Uzun vadeli düşünüyorsanız almayın bence.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (13.08.18 22:29:03)
6S kullanıyorum. Her işimi görür gibi geliyor. Eşimde 6 var. Artık iyice yavaşladı. Bizim evdeki son senesi diyebilirim.

  • zombi  (14.08.18 08:46:55)
Washe ve bir fincan kahve daha haklı gibi. 3-4 sene abartı olmuş. 5s’in bi üst modeli sonuçta. Ama uygulamarın tüm özelliklerini kullanmıyosan 3-4 sene götürebilir tabii.

Ben iphone 6 almazdım. Se bile daha mantıklı
  • Delay Fuze  (14.08.18 09:18:45)