2016 haziranda alınan Nike ayakkabı incelemeye gider mi?

Sb. Yanlardan patladı. Boyner’den almıştım acaba giderse de bişey çıkar mı?

kullanıcı hatası derler geri yollarlar hiç uğraşma.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (06.08.18 08:26:59)
hiç belli olmaz, uğraş. patlak halde giyemeyeceksin nasılsa, ver incelesinler. biraz vaktin varsa olumsuz dönerse tüketici hakem heyetine gidin.

  • kisa  (06.08.18 08:35:06)
Boyner'de koşulsuz müşteri memnuniyeti var. incelemeye gider ancak bir sonuç alamazsınız. kesin bilgi.

  • suicides underground  (06.08.18 09:06:46)
Memnuniyet adına alırlar, iki hafta mağazada bekletir.
"Olmuyor" diyerek size iade ederler.

  • teknikekip  (06.08.18 09:16:16)
belli olmaz, şansınızı deneyin.

  • 111111  (06.08.18 12:08:33)
Benim arkadaşımın boynerden aldığı aynı şekilde patlayan 1 aylık ayakkabıları elinde kalmıştı. Zaten yasal süresi de dolmuş.

  • mabesa  (06.08.18 14:26:26)
boynerden bir ara mavi kot aldım, kot 2 ay sonra genişledi, boynere geri götürdüm dedim iadesini istiyorum, onlar biz incelemeye göndeririz gelen cevaba göre iade alır veya değişim yaparız dediler 10 gün sonra aradılar gelin alın diye gittim iade ve değişime red vermişler eyvallah dedim tamamdır ama inceleme raporunu istiyorum dedim tabi bunlar veremedi, vermeme nedenleri de kot pantolunu incelemeye filan göndermemelerinden kaynaklanıyor, orda güzel bir olay çıkardım sonra gittim sosyal medyalardan şikayet ettim bunları ertesi gün aradılar gelin dediler gittim kot pantolunu iade aldılar.

  • blue rebel motorcycle club  (06.08.18 15:44:05)
Bu arada Boyner 2 yıllık “garanti” süresi dolduğu için ayakkabıyı almadı. Ekranları buna müsade etmiyormuş. Kendilerine yönlendiren Nike mağazası kendi deyimleriyle “başından savmak” için öyle demiş.

  • kumulatifvergimatrahi  (09.08.18 08:33:36)