Çöp kurtlanmış ve çöpü atamıyorum.

çöpün kurtlanmasının sebebi benim. atmadım 1 hafta. çöpe atsam yakılacak kurtlar. tek tek ayıklamam imkansız. vicdan azabı duyuyorum. ne yapacağım şimdi? şehrin ortasındayım öyle arazi falan da yok ki dökeyim.

Ya ben lan neyse...

Çöpe atın hocam, çöpün içindeki kurtçuklara bu kadar dertlenmeyin yahu.
  • fırt  (01.08.18 15:20:28)
Boyle dusunceli olman cok guzel :)

Ancak Turkiye'de copler yakilmiyor hemen. Alanlara yigiyorlar. Yani uzun sure boyunca yakilmayacak o copler.
  • Traveller  (01.08.18 15:20:34)
çöpün yakıldığını nereden çıkardın ki?

  • hosein  (01.08.18 15:23:07)
Çöpe atsanız da kurtlanacaktı sanırım. Çünki çöp.

  • gayda  (01.08.18 15:25:33)
hocalarım, çöpün hemen yakılmadığına emin miyiz? en azından 1 ay kadar? yer: eskişehir-merkez

  • ya ben lan neyse  (01.08.18 15:30:14 ~ 15:30:29)
O kurtçuklar yakılana kadar çoktan sinek olurlar, uçar giderler yahu. Ayrıca yakılıyor mu emin değilim çöpler.

  • old possum  (01.08.18 15:31:31)
lütfen at. bir çöpten diğerine geçecekler, salondaki koltukta ağırlamıyorsan tabi.

  • guzel gunler gorecegiz  (01.08.18 15:39:40)
bence besle. yazık değil mi atacaksın çöpe, aç açıkta kalacaklar.

  • altinci nesil caylak  (01.08.18 16:15:57)
Bunu düşünen tek tek ayıklamaya erinmez. Hepsini toplayıp sal toprağa.

  • diffarentiationation  (01.08.18 16:16:59)
@altinci nesil caylak: sana yollayım da mabadına kaktır panpa. benim anlayışımda canlı yakmak yok. yanmasından iyidir yani.

  • ya ben lan neyse  (01.08.18 18:15:25)
abi az mantik yurut. diyelim ki 1 hafta bekletmedin, 2 gunde attin copu. coplerin toplandigi mekana gidene kadar kendi sartlarinda yine kurtlanmayacak mi? senin evde mi olusuyor kurt sadece? kurtlanacaksa yolda da kurtlanir coplukte de kurtlanir ayni hesap, ha senin evinde olmus ha baska yerde.

Senin bugun attigin copun yakilmasi aylar belki de yil sonra. Giden cop yaniyor diye bir sey yok.
  • robokot  (01.08.18 18:26:06)