Gençler ben nası gidicem ayvalık’a

Sorun şu. Babama cumartesi maçlarını izletmek istiyorum. Biliyosunuz rahatsız tek hobisi maçlar falan. Ayvalık’ta bizimkiler. Ben cuma gecesi veya cumartesi sabahtan otobüse binmem lazım istanbulda. Sorun şu ki bilet yok. Bla bla dan da bulamadım. İki kişi vardı biri dönmedi biri de kadın yolcu istiyomuş. Eşi de varmış çünkü. Anlaşılır. Uçak 360 lira. Ben 360 lira verirsem o uçağı sürerim arkadaş.

Neyse. Siz zeki insanlarsınız. Nasıl yapayım?

Araba kirala git, 360 tl'ye 3 gün araba kiralanır, gider gelirsin işte. Benzin masrafın olur ama bence çok olmaz sonuçta ayvalık o kadar da uzak değil.

  • ekaterina  (31.07.18 21:01:59 ~ 21:02:14)
Obilet'ten baktim epey bi otobus seferi var. 100 liraya cuma gecesi de cumartesi sabahi da var efetur, uludag falan.

  • charles montgomery monty burns  (31.07.18 21:09:39)
Arkadaşlar söylemeyi unuttum. Cumartesiden kastım 18 agustos cumartesi.

  • brad pitt  (31.07.18 21:09:39)
17 agustos cuma gecesi ve 18 agustos cumartesi sabahı yani. Mobildeyim. Kusura bakmayın.

  • brad pitt  (31.07.18 21:10:19)
17 agustos'ta istanbul'dan ayvalik'a nasil bilet olmaz? nereden bakiyorsun?

  • der meister  (31.07.18 21:19:59)
@der meister 17'sinden itibaren tatil oldu.

  • iddaaci  (31.07.18 21:27:40)
18 Agustos 11:15 Uludag Istanbul Anadolu - Ayvalik. Uc koltuk bos. Olmadi 7'de feribotla Bandirma'ya gidip oradan 10 otobusune binebilirsin ama bu biraz riskli. Feribot 150 dakika diyor. Yarim saat icinde otogarda olunur mu olunmaz mi bilmiyorum.

  • charles montgomery monty burns  (31.07.18 21:29:11)
ayvalık otobüsleri nereden kalkıyorsa... dediğim otobüsler kurumsal büyük firmalar değil. daha çok yerel olan firmalar. onların oraya git. tek kişiyim şoförün yanına da otururum diyin bişeyler çıkar.

  • iddaaci  (31.07.18 21:34:26)
o zamana kadar blablacarda fırsat sayısı artar.

  • carabelli  (31.07.18 21:35:31)
idoyla bandırma, ordan otobüsle ayvalık.otobüsle ayvalık bileti bulamazsan, otobüsle en kötü balıkesir, oradan vip tur gibi araçlarla ayvalık.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (01.08.18 09:14:45)
Geçen arkadaşlar pazar gecesi ayvaliktan İstanbul'a bilet bulamamışlar. Sonra gara gitmişler böyle çok insan varmış, Boole şehir merkezine ci minibüs gibi bişey çıkarmışlar.

  • red g  (01.08.18 09:41:59)
(0266) 715 58 61 bu numaradan bandirma-ayvalik biletini ayirt 50 tl bandirmaya vardiginda veriyorsun parayi araca binmeden, ido saatine gore de sana binecegin araci soyluyorlar bence rahat oluyor. www.ido.com.tr burdan da biletini alirsin 70 tl yer var gorunuyor.

  • groove  (01.08.18 18:57:49)