Arkadaslar evimde akrep var

Az once gordum, koltugun ustune cokup kaldim, korkudan kimildayamiyorum, ne yapayim

Terlikle vur

  • gozu acik sevisen yahudi  (31.07.18 13:37:26)
terlik ve hatta botla dal, ben botla dalıp öldürmüştüm arkadaşı. akrebi kuyruğundan tutup atamam kimse kusura bakmasın.

  • hosein  (31.07.18 13:42:51)
Korkacak bisey yok, senden hizli degil, senden buyuk de degil. Sana zarar verme olasılığı senin ona zarar verme olasılığından kat kat daha az :) Kova, kurek, gazete ya da kapaklı herhangi bir sey vs. Ile dipten kaziyarak hafifce alip disari atabilirsin.

  • aksiyom  (31.07.18 13:45:18)
Üstüne kap kapa altına karton gazete sok ters yüz et kabın içinde kalsın sonra doğaya sal.

  • bass solo take one  (31.07.18 13:51:55)
cebinde akrep olmasından iyidir. bir örtüyle alıp dışarı silkeleyebilirsin. örtünün akrep olan yerinden değil de, kenarlarından tutarsan daha iyi olur.

  • Neill  (31.07.18 13:53:08)
Arkadaslar hizli hareket ediyor, yakalayamamak ve bana bisey yapmasindan korkuyorum

  • balpolen  (31.07.18 13:56:25)
Tencere tarzi( tupperware gibi icini gorebilecegin daha iyi) bir seyi al. Ustune hemen kalin kalin seyler giy cok korkuyorsan. Bu arada gozun hep ustunde olsun. Tek hamleyle hizlica elindeki tencereyi ustune kapat serefsizin. Sonra altina kagit vs gecirerek tencereyi ters cevir ve kapagini kapat. Sonra ister oldur, ister dogaya sal

  • neverlose  (31.07.18 14:00:33)
Yardimci olacaksa eger, Turkiye'de guneydogu anadolu bolgesi disinda zehirli akrep yok. O yuzden bi zarar veremez zaten.

  • Haldamir  (31.07.18 14:01:34)
Belediyeyi falan aradigimda gelebilecek birileri var mi?

  • balpolen  (31.07.18 14:11:19)
Korkunuza saygi duymakla birlikte soyle bir anekdot aktarayim.

Evimde 3 kere akrep cikti, 3unu de az once benim ve arkadaslarin söylediği basit yontemle kokayca yakaladim. 2 tanesini, madem benim evden ciktilar, o halde neden birlikte yasamayalim ki diyerek seffaf bir kabin icersinde besledim gunlerce. Sonra ikisi de öldü ve sonuncu seferde artik dogaya birakmanin daha dogru olacagina karar vererek disari biraktim. Olen iki akrebe iyi bakamadigim icin vicdan azabi cekiyorum cidden. Hic bi zararlari yoktu bana cunku. Karsilarina ben ciktim ve omurlerinin kisalmasina sebep oldum belki de.

O yuzden, biraz cesaretle, soylenen yöntemleri uygulayarak disari atabilirsiniz.
  • aksiyom  (31.07.18 14:22:51)
adres ver başkan, kahveden arkadaşlarla gelelim.

  • datnet  (31.07.18 14:44:34)
Arkadaslar ustune kalin bir tane test kitabi yapistirdim. Onumuzdeki gunlerde de evi ilaclaticam

  • balpolen  (31.07.18 14:46:36)
Etrafında ateş yak kendini sokarak intihar etsin

  • selamun aleykum kitty  (31.07.18 15:47:34)