Bayram planlarınız var mı ? Nedir ?

Valla açıkçası benim planım yok.
Gürcistan yapayım dedim bu sabah ama tek olduğum için vazgeçtim.
Sanırım evde oturup gelenlere çikolata ikram edicem.
Ciddi manada birşeyler yapmayı düşünüyorum çadırlı filan da olur...off... Ama ne ??

Sizde durumlar nedir ??

hangi ildesin?

  • redskull  (30.07.18 15:11:11)
hiçbir planım yok. param olursa annemi görmeye giderim bir ihtimal. yoksa otururum evde, okulsuz-kurssuz 2-3 gün camış gibi yatmanın tadına doyarım. kaç gün ki zaten tatil?

  • der meister  (30.07.18 15:16:39)
@der meister naptın ya, pts yarım günü saymazsan 9 gün tatil var...

  • piremses  (30.07.18 15:18:58)
Bizim evimize gelen giden olmadığı için yatıp dinlenmeyi düşünüyorum.
Eğer ziyaret edilen bir ev olsaydı mutlaka bir yerlere kaçardım.

Ben tüm tatil boyunca yatıp film izlemeyi ve kitap okumayı düşünüyorum.
Gördüğüm bazı yapımları listeme eklemeye başladım yavaştan.

Bu arada neden yalnız olmak tatil planınızı iptal etmek için bir sebep oluyor ki.
İnsanlar yalnızken de gayet güzel zaman geçirebilir.
Geç değil, turlara bakın ya da sakin yerlere gidip hem dinlenin hem gezin.
Benim maddi durumum el verseydi yalnızlık falan dinlemez yakın da olsa bir yerlere giderdim mutlaka.
  • mutekebbir  (30.07.18 15:19:00)
@redskull kocaelideyim

  • bana her yer cehennem  (30.07.18 15:38:37)
bence yap gurcistan.

benim gurcistan (tiflis + svaneti veya tusheti'de çadırlı kamp) + son birkaç gün memleket.

kuzenimin satış koyması ve yalnız kalma ihtimalimde bile gidicem ben gurcistana
  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (30.07.18 16:03:09 ~ 16:04:01)
datça'da kamp yapıcaz kısmetse arkadaşlar ile. o olmasa bisiklet turu yapardım çadırlı. tek kişilik sıkıcı görünebilir ama insanın kendini tanıması ve keşfi için çok özel ve önemli bi tecrübe. bu fırsatları kaçırmayın, gezin dolaşın yeni insanlarla tanışın. ben asos'u gezmek istiyorum bisiklet ile, son baharda yaparım büyük ihtimalle izmir'den çıkıp. ha kuzenim beni yalnız bırakmaz ayrı mesele.

  • hasmetizm 2046  (30.07.18 16:11:00)
ilk gün aile, sonrası alanya galiba, daha belli değil. olmadı köyde kafa dinliycem ki bir yandan canım bunu istiyor. bakalım...

  • Bruce  (30.07.18 16:51:43)
köyü bekliyorum adım adım, kurban kesilir kavurma yapılıp yenir, etin tadı süper olur.

gelen çocuklara şeker verilir, tanıdıklık durumuna göre harçlık vs. verilir.

verandadaki salıncakta malak gibi yatılır.

bahçede olmuş meyvelerden yenilir.

baklava börek çörek itinayla yenir.

bendeki planlar böyle :))
  • hosein  (30.07.18 16:59:39)
Bi aksilik olmazsa Ukrayna.

  • datnet  (30.07.18 21:42:22)