[]

lig maçları da izlenebilecek iptv kutusu ?

böyle bir şey var mı ? internette muhtelif fiyatlarda görüyorum ama boh da çıkabilir bilemiyorum da dediğimden şeyapamadım. sorunumuz şu ki bizim evde android tv'miz olduğu halde internete bağlanma problemi var. yani önceden sağlamdı ama ne oldu bilemedik. tv'de internet yoksa bunu almak anlamsız mı oluyor ?yoksa bu cihaz modeme falan mı bağlı olmalı.

olaya baya fransızım gördüğünüz üzere. yardım destek ve tavsiyeleri beklerim.


PS: tikler ilerleyen saatlerde itinayla verilecektir.

~müdüriyet~

 
Cihaz modeme bağlı olmak zorunda.


  • sutlu nescafe  (28.07.18 17:37:22) 
Iptv kutusu dediğin şey aslında tv'deki iptv aplikasyonunun görevini görüyor. Eğer tv smart değilse smart tv gibi çalışmasına yarıyor.

Smart tv varsa evde internete bağlayıp, iptv hizmeti aldığın zaman herhangi bir iptv aplikasyonu ile izleyebilirsin yayını.

Lig maçları var yok kim satar kaça satar bunları bilemem.
  • bos gezenin bos ustasi  (28.07.18 18:13:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.