[]

brezilya gasp çetesi

inanılması çok güç aynı yerde aynı kişiler her gün güpegündüz gasp yapıyorlar ve devlet müdahale etmiyor bu nasıl olabilir?www.youtube.com
 
buraya mağara şakaları gelebilir, eski video, ama acayip hakkaten Brezilya dev bir Adana da olabilir.


  • firemanjonny  (27.07.18 17:30:49) 
brezilya yolsuzluk rusvet bataginda + yeterli polis yok + polisler bile maaslarini alamiyor + suc orani cok cok yuksek ceteler polisleri de öldürüyor yeri geldiginde ve kimse yakalayamiyor cunku takip edecek yakalayacak adam yok + fakirlik cok fazla + polis canini riske atmak istemiyor cunku suclular ve arkasindakiler "hedi tutukla beni abi" demiyorlar saldiriyorlar vs. bir suru problemin bir araya gelisi.


  • robokot  (27.07.18 17:34:19) 
Arada liveleak bakarım. Şu ana kadar gördüğüm en iğrenç en acımasız videolar Brezilya'dan çıktı. Sonra Çin ve Hindistan gelir. Vicdan diye bir şey yok bunlarda.


  • Depik  (27.07.18 18:02:17) 
bu da bir şey mi 1 dolar için adam öldürüyorlar güney amerika'da. eğer yolunuz düşerse ve biri bıçak silah çekerse ne istiyorlarsa verin. hiç şakaları yok zira.


  • Neill  (27.07.18 21:46:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.