Balık etli mi bu hatun?

Bu hatunu klibinde izleyince çok hoşuma gitti vücudu. Zayıf diyemiyorum ama kilolu hiç değil. Balık etli buna mı deniyor? Balık etli seviyorum diye böylelerine diyorsanız ben de bayıldım ne diyeyim. :*

Fotolar

peterburg2.ru
img2-ak.lst.fm
lastfm-img2.akamaized.net

Klibi merak edenler için

www.youtube.com

@üğpo

google'da balık etli diye aratınca çıkan sonuçlar bildiğimiz obez geliyor bana.
bu normal kiloda ama zayıf da değil ki?
  • dont eat me  (26.07.18 02:09:20)
:d çevremde bu kadından daha zayıfları gördüğüm için algım bozulmuş olabilir.

olsun bence hatları çok hoşuma gitti hatunun. :) bazıları dümdüz oluyor.
  • dont eat me  (26.07.18 02:15:30)
Zayıf da değil derken?
Yanlış fotoğraf mı ekledin acaba bi bakar mısın?
Gayet zayıf bir hatun.
  • mutekebbir  (26.07.18 02:16:06)
Bu kadın '3-5 kilo verse tam ideal kilosunda olacak' grubundan bana göre. İdeal kilosunda değil ama kilolu da değil. Bir beş kilo daha alsa balık etli olur. Gerçi benim balık etli dediğime annemin 'yok canım gayet normal kilosu bu kizin' demişligi de var, o yüzden benim ölçülerim ne derece guvenilir, bilemedim şu anda.

Klipte daha net anlaşılıyor kilosu bu arada.
  • fraise  (26.07.18 02:17:32 ~ 02:20:21)
@mutekebbir

bence normal kiloda. ben iki kategoride değerlendirmiyorum. insanlar zayıf-şişman olarak net çizgi çiziyor. zayıf= ideal kilonun altında.
zayıf değil bence. :d kilolu da değil ama.
  • dont eat me  (26.07.18 02:19:26)
balık et = kilo korelesyonu yok aslında
(en azından benim algıma göre)
bu bir vücut tipi
oya aydoğan, sibel can, gülben ergen, iclal aydın gibi hatunlar balık eti yani kemikleri böyle belli belli durmuyor, et kemik üstünü örtüyor (et illa lömbür lömbür olsun anlamına gelmiyor bu aslında) tabi ki kemikli değil etli olursan daha kilolu durursunn (yağ demedim bak) bunların minyonu, monica belluci gibi (gerçi onun boyu minyona göre uzun da neyse)hoş bence.
buna mukabil nur fettahoğlu, çağla şikel, şenay akay gibi hatunlar var. kimi ince kimi kalın ama kemikli. atletik, kimisi at gibi (bu ne kadar kemikli ne kadar boylu ve trapez olduğuyla alakalı). bunların minyonu keira knigtley filan gibi işte, ben sevmiyorum, seven sevsin.
tabi ki atletik (kemikli) vücudun olur ama 120kilo olursan ortada görünen kemik memik kalmaz :D bu bambaşka bir vakıa. kilo = balık eti denmesine bu sebep oluyor ama bu değil işte.
aynı boyda ayni kiloda 2 hatun alalım biri balık etli biri kemikli olsun balık etli olan 5 kilo fazla görünür, olay bu.
ve elbette tüm dünya kadınlarını alıp 2 gruba böldük bitti diye de bir şey yok genel olarak karmayız. bence bu kadın tip olarak balık ete daha yakın.
  • niye ama  (26.07.18 02:29:17)
balik etli degil bence. zayif degil gibi orta karar. balik et icin biraz daha kilolu olmasi lazim.

  • bugun hava gunluk gureslik  (26.07.18 09:41:24)
Ne balik etlisi yahu:) Buna balik etli dersek normlai nasil olacak? Incecik kadin.

Oya Aydogan ile Sibel can direkt sisman bu arada, balik etli falan degil:)

Balik etli dedigin sey sisman denmeyecek ama sismanliga ramak kala olan kilo oluyor. Hani az daha alsa artik bir sisman olacak ama simdilik degil, boyle dolgun, hafif yagli ama estetigini kaybetmemis. Bizim millete sismana da balik etli diyor. Sen de zayifa balik etli demissin:)
  • stavro  (26.07.18 09:50:57 ~ 10:00:12)
bence balık etliye yakın normal kilolu insan.
ayrıca ayılıp bayılmışsınız ama fotoğraftaki fiziksel olarak gördüğüm kadarıyla düz insan, ekstra güzel değil. erkek zevkini anlamak bazen mümkün değil.

  • damla sakızlı dondurma  (26.07.18 10:28:28)
en az 55 kilodur beli ince ama kolları bi tık kalın. yüzü geniş olduğundan kilolu duruyor ama değil

  • buiret  (26.07.18 10:34:17)
Balık etli değil, incecik de değil, normal kilosunda. Ama her an kilo alabilir gibi bir vücut yapısı var.

  • peggy  (26.07.18 10:41:55)
normal kilosunda.

  • Neill  (26.07.18 12:58:34)
amina cadelli. çok beğeniyorum kendisini, şu sıralar kariyerini sekteye uğrattı ama...

kilo verdi bu arada.

bu hali de balık etlinin bir altı bence, yine de tatlı.
  • Apocalypse  (26.07.18 15:54:33)
hocam kadında hat mı var allasen, bildiğin teyze bu, beğenmişsin ama pek makbul bi vücut diil maalesef

  • firemanjonny  (27.07.18 08:46:51)