Çocuk diş hekimliği çapa hk bilgisi olan

İyi akşamlar arkadaşlar. Oğlum 5 yaşında dişinde çürük var ve kesinlikle dr a ağzını açmıyor. Okuduğum kadarıyla sedasyon yada narkoz altında tedavi olması gerekiyor. Onlarda deli para istiyor.
Çapa dişden randevu alsam çocuk için orada tedavi sistemi nasıldır? Yani orda sedasyon felan verip dolgu yapıyorlar mı? Yoksa devlet hastanesi gibi sadece normal tedavi mi yapıyorlar.?
Bunu nasıl öğrenebilirim?
Çapa diş hekimliğinde okuyan yada okumuş çalışan biri bilgi verebir mi?

Cocugunuzun eger engeli yoksa genele almazlar ucretsiz olarak. Net bilgi.

  • neverlose  (25.07.18 18:39:36)
çapa diş hekimliğinde genel anestezi var. ancak sadece bu çocuk yaptırmıyor diye genele almazlar. yoksa o işin sonu gelmez çapada. milyar sıra olur. neverloseun bahsettiği gibi ekstra sebepler lazım.

  • carabelli  (25.07.18 20:21:17)