siz olsanız hangisini alırdınız? * akıllı telefon sorusu

Selamlar,

3 şıkkınız var. süre sınırı yok. kitap açmak serbest. sebebiyle birlikte belirtene bonus puan. telefonların hepsi operatör shop'undan garantili olacak.

iPhone 8 64 GB - 3.580 TL
Huawei P20 pro 128 GB - 3.400 TL
Samsung S9 64 GB - 3.350 TL

iphone.

  • theseachange  (25.07.18 13:21:55)
s9. CANAVAR.

  • carabelli  (25.07.18 13:22:36)
Kesin olarak S9 alırdım. Huaweinin kamerası çok iyi diyorlar ama bana yapay geliyor renkleri. Ayrıca Huawei ile S9 arasında bizim anlayabilceğimiz şekilde fotoğraf kalitesi farkı yok. Ben note 8'den s9 plusa geçtim düşün. Baya baya menmunum. Düşük ışıkta inanılmaz performans kamerada. Bence samsung batarya olayına eğilmeli biraz.

  • basubadelmevt  (25.07.18 13:22:51 ~ 13:23:13)
iphone 8

note olsa neyse ama samsung'un s serisine de huawei'e de iphone kadar para vermem. aynı fiyatsa bir fanboy olarak ayfonu tercih ederim.
  • nrmnm  (25.07.18 13:25:01)
Aslinda ayfon en kotu secenek burada ama digerleri de o kadar iyi olmadigi icin ben ayfon derdim. Nedenine gelecek oluraak bir veya iki sene sonra daha iyi bir telefon ciktiginda(android) satip uzerine cok az bir miktar koyarak yeni telefon alabilmek icin. Yok al omur billah kullansa bence s9 da huawei de esit telefonlar hangisi icine sinerse onu al ikisi de pisman etmeZ

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.07.18 13:31:53)
Ben iphone alırdım. Zaten halihazırda hem şahsi kullanımda hem de iş icabı apple ekosisteminin içinde olduğum ve gayette memnun olduğum için iphone ile devam ederdim. Ha telefonla ne yapıyorum diye sorarsan? Maillerimi, notlarımı, takvimimi takip edip düzenliyorum. Bilgisayarlarımdakilerle sürekli senkron olması çok iyi oluyor. Ebatları da gayet ergonomik, memnunum yani.

Kamerası en iyisi olsun, işte ne bileyim kablosuz şarj olmazsa olmaz, iki kamera vazgeçilmezim, oyunları hızlı olsun filan dert değil benim için.
  • battal gemalmaz  (25.07.18 13:35:13)
p20 pro baya guzel makina , diğerleri de çok hoş ama sırf kamerası için p20 pro alırdım ben , bu fiyata bulsam şu an alırım hatta

24mp ön kamera 40mp arka kamera var :)
  • bnmzz  (25.07.18 13:39:07)
iPhone alırdım.

Apple ekosistemindeyim +1
  • himmet dayi  (25.07.18 14:49:37)
Androidin kralının ömrü 2 bilemedin 3 yıl. Sonra takılıyor vb malum. Ayfon akar.

  • Tears of Devil  (25.07.18 15:07:10)