bozulmayan kulaklık

var mıdır böyle bir şey ya? 1.5 yılda 3 tane kulaklık eskittim. şöyle tekinin bozulmayacağı bir şey var mı?

bozulmayan herhangi bir şey yok. nasıl kullandığınıza da bağlı tabi bu. ne kadar bütçeniz var, nasıl bir şey arıyorsunuz, ne tarz müzik dinliyorsunuz bilmiyorum. ama sennheiser'in cx200 kulaklığı o kadar ince kablosu olmasına rağmen bir çok kez deli gibi bir yerlere taktım kopmadı, bozulmadı. makinede yıkayanlar olmuş yine bozulmamış. genel olarak sağlam.

  • veritaslibertas  (20.07.18 16:09:26)
aliexpresste kablosu çıkabilen kulakiçi kulaklıklar var. kablosu koparsa yenisini takarsın. bluetooth alabilirsin ya da kablosu çıkan kulaküstü

  • glamdr1ng  (20.07.18 16:12:01)
çok pahalı bir şey olmasına gerek yok. 30-40 liralık kulaklıklar alıyordum sony'nin. ama 3-4 tane eskidi. 200 liralık alsaydım da kopar diye pahalı almadım hiç. eğer saplam bir tane olursa alırım 100 liralık ama 6 ay sonra bozulursa diye almadım.

  • hknty  (20.07.18 17:05:50)
aliexpress'ten, rock zircon ve onun kablosuz modelini aldım. toplam 16$'a geldi. çok memnunum.

  • a darkness coming  (20.07.18 17:31:11)
Kablosu iple örülmüş olanlar başarılı oluyor.

  • murtiii  (20.07.18 19:44:27)