Amerika Turist Vizesi

Merhaba,

Amerikadan 10 yıllık turist vizem var.

Geçen gittiğimde 3 ay kalmıştım.

Şimdi ben yeniden gideceğim. Kalma sürem 6 ay mı olacak yoksa 3 ay mı olacak?

Bir de 1 ay önce döndüm. Şimdi tekrar gideceğim. Bekleme süresi gibi bir şey var mı?

Bilgisi olan varsa kesin bilgi olarak cevap verecek varsa çok iyi olur. Çünkü uçak biletimi buna göre alacağım. 4 ay kalmayı planlıyorum şimdi. Kalabilir miyim sorun o aslında.

Her girişte ne kadar kalabileceğinize girişinizi yapan memur izin verir. Bu normalde 6 ay.

Ben son kaldığımda 5 ay kalmıştım turist vizemle. Herhangi bir sorun olmadı. Sadece planlarınızı belirten bi yazı ve dönüş biletinizi yanınızda bulundurun. Çünkü ben 5 ay dediğimde farklı bi odaya alınmıştım sjjffm ama dürüst olmak önemli.

Bekleme süresi olduğunu hiç sanmıyorum ama bir ay önce gidip 3 ay kaldıysanız, şimdi ki gidişinizde neden bu kadar sık gelip / uzun sure kaldığınızı sorarlar. Lütfen turist vizesi ile gidip çalışma gibi seyler yapmayın. Yurtdışı hayatınız başlamadan biter.
  • allanpoe  (19.07.18 21:30:29)
cok sik girenlere uyari yaptiklarini biliyorum. b2 vizesinin amaci bu degil tarzinda. ama size yapmazlar daha 2. girisiniz. rahat rahat gidin

  • oscar  (19.07.18 22:27:26)