Laptop isindigi icin kapandi

Yenisini mi almam gerekir yoksa temizletsem vs duzelir mi?

Temizletirsen kendine gelir.

  • himmet dayi  (19.07.18 17:29:53)
@himmet dayi Ama dikkat ettim youtube'da hd video vs izlerken kapaniyor :(

  • perfectum  (19.07.18 17:30:48)
hocam sende nasıl bi para var salşmnlgkmkga laptop bi kere ısınıp kapandı diye yenisini almak ne :D

  • isvicre rakisi  (19.07.18 17:30:56)
@isvicre rakisi Yok eski diye oyle dedim. 2012'de almistim belki miadini doldurmustur ne dersin? Cunku hd video izlerken kapaniyor :(

  • perfectum  (19.07.18 17:31:48)
özellikle hd videolar işlemciyi yorar + fan devreye girer. sonuç olarak işlemci ısınır ve pc kendini kapatır.

termal macunlar + temizlik şart.
  • teknikekip  (19.07.18 17:33:06)
6 senelikse artık yenilemenin vakti kanımca zaten gelmiş. benim de vardı öyle bi bilgisayar kaç kere temizledim yine de kapanıyodu falan tabii youtube falan ekstrem durumlar ancak sıcak havaların da etkisi var bunda toz birikmesinin dışında.

  • isvicre rakisi  (19.07.18 17:33:07)
@teknikekip Bilgisayarciya temizlik arti termal macun mu diyecegim?
@isvicre rakasi Evet bak sen de dedin :D Once bir temizletmeyi deneyeyim eger olmazsa yenisine gecicem el mahkum.

  • perfectum  (19.07.18 17:34:56)
temizlik + düz bir zeminde kullanma + laptop cooler

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (19.07.18 17:36:30)
@perfectum pc temizliğini yapın, ayrıca termal macunları yeniler misiniz diye söylerseniz onlar gerekeni yapacaktır.

  • teknikekip  (19.07.18 17:36:52)
@teknikekip Tesekkur ederim.

  • perfectum  (19.07.18 17:37:35)
aynısı başıma geldi. temizletip macun cektirdim arkadaşların dediği gibi. düzeldi

  • faik abi  (19.07.18 22:57:19)