Kaslı ama estetik değil, neden?

Şu arkadaşa baktığınız zaman parçalı, simetrik, kaslı bir fiziği var ama yine de estetik gelmiyor göze. Sanırım hacimsiz olduğundan...

Bu arkadaş neyi yanlış yapıyor?

youtu.be

yağ oranının düşüklüğünden kaynaklı yüzde 3-4 duruyor bunu 7-8 yapsa gayet herkesin estetik kabul ettiği bir konuma gelebilir.

  • aat bh  (19.07.18 14:10:18)
yağ oranı çok düşük, hoşunuza gitmeyen kısım o sanırım.

  • veritaslibertas  (19.07.18 14:11:07)
Natural demiş ama çok natural gelmedi bana, tabii bilemem.
Evet yağ oranı çok düşük ve damarları biraz rahatsız etti beni.
Bir de alt kısmı hiç göstermemiş, vücudu bir bütün olarak değerlendirmek lazım.
  • peggy  (19.07.18 14:29:52)
şöyle ki kas işi abartılınca göze hoş gelmiyor, daha doğrusu bana hoş gelmiyor. daha insani ve düzgün bir vücut daha estetik durabilir.

  • pamuk helvalar cebe  (19.07.18 14:43:09)
tas gibi cocuk maasallah!

ama kas olayini biraz abartmis sanki.
  • tomcruise  (19.07.18 14:51:08)
ne yapıyosa onu yapmaya devam etsin, azıcık da yağlı kıvrımlı olsun taş gibi herif bence gideri var :D

  • jason bourne seksapeli  (19.07.18 16:43:46)
size estetik gelmeyen genetik.

body building yapan herkes brad pitt - fight club kıvamına ya da fiziğini çok beğendiğiniz adamlar haline gelemezler.

bu adamda hoşunuza gitmeyen bence

1- omuzları geniş değil ve artı "trapezius" kasları da çok gelişmiş: omuz iyice dar görünür.

2- kol kasları vücuduna oranla epey büyük. göğüs hacmi de genetik olarak dar.

haa bana sorarsan adamın vücudu mükemmel. ama dediğim gibi ölçü hep genetik olarak omuzları-göğsü geniş adamlar oluyor. bu yüzden size süper gelmiyor.
  • makbur  (19.07.18 17:26:31)