PUBG oyununun hikayesi

Bir kaç cümle ile özetleyebilecek olan var mı? Herkes tek başına takılıyor ve önüne çıkanı öldürüyor mu? Eskiden Half Life vardı, onun gibi mi? Yoksa uzun soluklu bir hikaye ve amaç var mı?

PUBG Half-life'ın tırnağı dahi olamaz.

100 kişiyi atıyorlar bi adaya, silah vs bulup birbirine giriyorsun. en son kim kalırsa. 2-3 ya da 4 kişilik takımlarla da girebiliyorsun. oyun bundan ibaret.
  • washe  (17.07.18 22:53:10)
Açlik oyunlarindaki modanin bir devami herhalde. Sinirli alan, insanlar mucadele ediyor vs.

  • güneyli çocuk  (17.07.18 23:09:24)
açlık oyunları +1.

  • gezegen olan pluton  (17.07.18 23:15:56)
ilk hikayesi H1Z1 e dayanıyor. İnsanları etkileyen gazdan kaçıp zombilerle mücadele etme oyunuydu. Sonra Battle Royale modu geldi. Açık alanda gazın etki alanındaki bölgeden kurtulup diğer insanlarla çatışarak hayatta kalma mücadelesi. Sonradan oyunun ekibinin bir kısmı ayrıldı. Pubg ‘nin yapımcısı şirketi kurdu ve teliften dolayı uçaktan atlama getirdiler.

  • Northern Mariner  (17.07.18 23:24:20)
bir düzeltme yapmam gerek. bu oyun türü açlık oyunlarından değil, 2000 yapımı battle royale filminden geliyor. zaten filmin adı sonraları türün de adı oldu.

güzel filmdir, izleyin. açlık oyunları denen hype'tan bin kat iyidir.
www.imdb.com
  • sir gawain  (18.07.18 00:15:05 ~ 00:16:25)
batıl royal +1. güzel filmdir. bu oyun tiplerine de kendi ismini vermiştir.

  • hasmetizm 2046  (18.07.18 08:26:42)