[]

İstanbul’dan izmir’e ev ne kadara taşınır?

Selamlar. Aranızda bu taşınma işlerinden anlayan var mı? Çok az eşya var. Bir koltuk takımı, tv ünitesi, konsol, yemek masası,baza,buzdolabı ve çamaşır makinesi. Başka eşya yok. İstanbul Pendik’ten İzmir menemen’e Taşınacak. Ortalama ne kadar ödenir?
Bunun haricinde bu aralar benzer mevkilere taşınacak olan olursa masraflara ortak olup bu şekilde taşınma da ayarlanabilir. Aklıma gelmeyen alternatif yollar da değerlendirilir. 
izmir'den istanbul'a eşya taşımış geri dönecek olan nakliyeci bulursan nispeten ucuza anlaşabilirsin, veya dediğin gibi bir ortak bulabilirsin. yoksa çok pahalı.


  • pati  (17.07.18 22:38:28) 
kısmi taşıma yaptırabilirsin ama riski var sonuçta sen bilirsin. eşyan da azmış gerçi.

ben tüm evi istanbul'dan ankara'ya 2400, ankara'dan istanbul'a ise 3000 tl'ye taşıdım. ikinci taşımada eşyalar 5. kata çıktı, eğer ilk iki kat olsaydı 2500'e taşıyacaktı.
  • hosein  (18.07.18 08:37:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.