[]

babayla izlemelik film

bana babayla izlemelik filmler önerebilir misiniz?

kendisi fotoğrafçı ve gezmeyi çok seviyor ama ne tür filmleri sevebileceğini tam kestiremiyorum.

the secret life of walter mitty'yi seyrettirmiştim. onu sevmişti baya fotoğrafçılık filan olduğu için.

dün the darjeeling limited'i seyrettirdim. görüntüleri ve o hindistan sahnelerini sevdi, hatta yönetmenini filan sordu ama olay örgüsünü ve karakterleri çok sevmedi galiba biraz absürd olduğu için.

bu bilgiler ışığında önerilerinizi bekliyorum.

 
  • Amaranta ursula  (14.07.18 20:24:37) 
Ona sor birlikte karar verin öncelikle. Zaten 20 yaşın üzerindeysen artık arkadaş gibi konuşabilirsiniz bence.

Sonra sinemada Fakir diye bir film var. Hintli bir adamın birkaç ülke gezmesini anlatıyor. Hatta sabah ben de izlemeyi planlıyorum. Fragmanina bakın.
  • Traveller  (14.07.18 20:26:15) 
the intouchables'ı izledik. bayılmıştı ona :D


  • yeteramadenedimherseyi  (14.07.18 20:27:52) 
İzlemedim aslinda ama bildiğim kadariyla aklima life of pi geldi. Hem harika görüntüler var, hem hindistan temali hem de bi bakima seyahat hikayesi.


  • nundu  (14.07.18 20:41:47) 
  • kablelvuku  (14.07.18 20:54:55) 
Hala vizyonda duruyorsa, beraber Ahlat Ağacı'na gidin bence.
Tam iki kuşak birlikte izlemelik.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (14.07.18 21:49:10) 
m.imdb.com

Muhteşem görüntülerin olduğu, harika bir baba barındıran tam tailor made sizin sorunuzun cevabı olan film.
  • mavicorap  (15.07.18 06:30:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.